Чекор по чекор: Како да се регистрирате во Bet365 и да добиете 25 евра за кладење

Bet365 регистрација

Регистрацијата е доста едноставна и лесна. Најпрво кликнете ТУКА и внесете ги вашите лични податоци. Внимавајте на тоа да бидат точни бидејќи покасно ќе ви треба верификација која доколку имате минимална грешка може да биде невалидна.

Избирате држава, а потоа име, презиме, датум на раѓање, е-маил, телефонски број.

регистрација на bet365
Регистрација на bet365 обложувалница

Веднаш потоа избирате како сакате да ги добивате вашите понуди…

Изберете ги начините кои вам ви одговараат најмногу како е-маил, телефон, пораки на сметката и сл.

Потоа следуваат адресата, градот и поштенскиот код. (Полињата со Optional не се задолжителни и немора да ги пополнувате).

Изберете корисничко име и пасворд, а потоа потврдете го пасвордот.

Four Digit Security Number е тоа што многу корисници не го сфаќаат сериозно. Овој број треба да го изберете сами и да содржи четири цифри. Тој ќе ви биде за внатрешна употреба, односно кога ќе ги контактирате службите со корисници ќе ви биде побаран овој број. Внимавајте да не го заборавите, бидејќи следува комплициран процес за враќање на истиот.

регистрација на bet365
Регистрација на bet365 обложувалница – дополнителни информации

За крај изберете ја временската зона (доколку сте во МКД останува СЕТ), форма на коефициенти (останува децимал) и бонус полето го оставате празно доколку немате бонус код. Кликнувате Join Now и вие веќе сте корисник на bet365.

Како да го верификувам налогот на bet365?

Oткако се регистриравте потребна е верификација на сметката или налогот на bet365. Потребни ви се два лични документи како лична карта, пасош или возачка дозвола, а ако немате два документи, тогаш ќе мора да барате документ од банка или документ од струја, вода и сл. каде што ќе може да ја потврдите вашата адреса. (сметката мора да биде на ваше име)

Во менито избирате Members, а потоа My Account и Know Your Customer.

верификација на налог на bet365
Верификација на налог на bet365

Таму имате опција за прикажување на вашите документи од предната и задната страна. Нашата пракса вели дека за најмногу до 24 часа во работен ден вашата сметка ќе биде верифицирана, а неретко се случува да биде средена и за неколку часа.

Како можам да уплатам средства на bet365?

Постојат многу начини за депозит во bet365 како што се кредитни и дебитни картички, Skrill, Neteller и банкарски трансфер. Банкарскиот трансфер го исклучуваме од употреба бидејќи провизиите се екстремно високи, а времето на процесирање трае и до неколку дена. Наједноставно е да користите кредитни или дебитни картички од NLB банка, Халк Банка и Стопанска Банка а.д Битола. Процесот за депозит е едноставен. Кликнете Deposit веднаш под вашето корисничко име и ќе ви се отвори прозорецот подолу на сликата.

Уплата на средства на bet365
Уплата на средства на bet365 обложувалница

Избирате метод и валута. Потоа го внесувате 16 цифрениот број на картичката и име презиме од сопственикот (мора да е лично ваша картичката), а потоа задолжително го внесувате датумот на истекување. Во Card Security Number внесете ги трите задни бројки и вредноста на тоа колку сакате да депозирете (5 евра најмалку). Во депозит лимит може да внесете колку пари сакате максимално да депозирате во одреден временски период.

Бонус на депозитот

На сликата подолу е објаснето кое копче треба да го штиклирате за да го земете бонусот. Станува збор копчето Claim 0.00 ЕUR in Bet Credits и на тој начин ќе добиете средства за обложување без никакви рестрикции во висина од вашиот депозит, но не повеќе од 25 евра.

106 Trackbacks / Pingbacks

 1. Васоски ги прогнозира денешните дуели од групата Ф на ЕУРО 2020 – Kladenje.mk
 2. Ќумбев со прогнози за денешните дуели од групата А – Kladenje.mk
 3. ЕУРО анализа: Хрватска – Чешка, светскиот вицешампион пред императив да победи – Kladenje.mk
 4. ЕУРО анализа: Англија – Шкотска, дерби во секоја слисла на зборот, на терен и на трибини – Kladenje.mk
 5. ЕУРО анализа: Унгарија – Франција, нема да им биде лесно на французите на преполната Пушкаш арена – Kladenje.mk
 6. ЕУРО анализа: Португалија – Германија, второто големо дерби во групата Ф повторно во Минхен – Kladenje.mk
 7. ЕУРО анализа: Шпанија – Полска, Луис Енрике ќе ја нападне очајната Полска – Kladenje.mk
 8. ЕУРО анализа: Швајцарија – Турција, со реми двете репрезентации испаѓаат – Kladenje.mk
 9. ЕУРО анализа: Русија – Данска, клучен меч за двете селекции – Kladenje.mk
 10. ЕУРО анализа: Украина – Австрија, на двете селекции им одговара реми, УЕФА со право стравува од очекуван резултат – Kladenje.mk
 11. ЕУРО анализа: Финска – Белгија, белгијците се први, но сакаат уште една победа – Kladenje.mk
 12. ЕУРО анализа: Македонија – Холандија, позитивен резултат за одјава од ЕУРО и за последниот меч на Пандев – Kladenje.mk
 13. Панче Ќумбев со анализа и прогноза на дуелите од Групата Ц – Kladenje.mk
 14. Александар Васоски со анализа и предлози за дуелите од групата Б – Kladenje.mk
 15. Bet365 супер понуда без ограничувања – 25 евра се уште чекаат на вас! – Kladenje.mk
 16. ЕУРО анализа: Хрватска – Шкотска, само победникот ќе ја мине групната фаза – Kladenje.mk
 17. Васоски со предлози за денешните два натпревари од групата Д – Kladenje.mk
 18. Ќумбев и Васоски со анализа и прогнози за последните дуели од групната фаза на ЕУРО 2020 – Kladenje.mk
 19. ЕУРО анализа: Велс – Данска, дуел на две селекции кои можат да бидат изненадување – Kladenje.mk
 20. ЕУРО анализа: Италија – Австрија, ќе се најде ли некој да ја сопре Италија на Манчини – Kladenje.mk
 21. Стартува осминафиналето, Васоски и Ќумбев со прогнози за денешните натпревари – Kladenje.mk
 22. ЕУРО анализа: Холандија – Чешка, лалиљата се фаворити, но ќе имаат тешка мисија – Kladenje.mk
 23. ЕУРО анализа: Белгија – Португалија, победникот во дербито може до финалето – Kladenje.mk
 24. Васоски и Ќумбев со предлози за денешните дуели на ЕУРО 2020 – Kladenje.mk
 25. ЕУРО анализа: Хрватска – Шпанија, светскиот вицешампион или подмладената Црвена фурија – Kladenje.mk
 26. ЕУРО анализа: Франција – Швајцарија, тимот на Дешамп сеуште не го кажал последниот збор – Kladenje.mk
 27. ЕУРО анализа: Швајцарија – Шпанија, Енрике ги демантираше критичарите, но сега повторно има тешка задача – Kladenje.mk
 28. ЕУРО анализа: Белгија – Италија, дерби на четвртфиналето кое може да го даде новиот шампион – Kladenje.mk
 29. Васоски и Ќумбев со прогнози за четвртфиналните дуели на ЕУРО 2020 – Kladenje.mk
 30. ЕУРО анализа: Украина – Англија, патот кон финалето на Вембли отворен за англичаните – Kladenje.mk
 31. ЕУРО анализа: Чешка – Данска, дуел на двете изненадувања на првенството – Kladenje.mk
 32. Васоски и Ќумбев не очекуваат многу голови денес на ЕУРО 2020 – Kladenje.mk
 33. ЕУРО анализа: Италија – Шпанија, тимот на Манчини покажа повеќе, но тешко е да се победи Шпанија – Kladenje.mk
 34. ЕУРО анализа: Англија – Данска, двете селекции сакаат продолжување на сонот – Kladenje.mk
 35. Александар Васоски со прогноза за второто полуфинале на ЕУРО 2020 – Kladenje.mk
 36. Копа Америка: Аргентина – Бразил, на Маракана ноќва ќе бидат вперени сите фудбалски погледи – Kladenje.mk
 37. Малмо – ХЈК: Домаќинот е фаворит, но ХЈК е во одлична форма – Kladenje.mk
 38. ПСВ – Галатасарај: Дерби во второто квалификациско коло на ЛШ – Kladenje.mk
 39. Олимписки игри: Романија – Ј.Кореа, меч кој за едните може да биде елиминација, за другите следна фаза – Kladenje.mk
 40. Спортинг Лисабон – Брага: Битка во Супер купот за прв трофеј сезонава – Kladenje.mk
 41. Јанг Бојс – Клуж: По ремито во Романија, швајцарците се големи фаворити – Kladenje.mk
 42. УЕФА Супер Куп: Челзи – Виљареал, во Белфаст ќе се додели првиот европски трофеј сезонава – Kladenje.mk
 43. Борусија М.-Баерн М.: Не можевме да посакаме подобар старт во Бундеслигата – Kladenje.mk
 44. Борусија Д. – Баерн М.: Класикер битка за трофеј во германскиот Суперкуп – Kladenje.mk
 45. Рандерс – Галатасарај: Гостите предводени од Терим фаворити и во Данска – Kladenje.mk
 46. Што да се одигра денес од богатата понуда од 30 Европски натпревари!? – Kladenje.mk
 47. Емполи – Лацио: Двата тима со нови менаџери во новата сезона – Kladenje.mk
 48. Сент Етјен – Лил: Шампионот под притисок да дојде до првата победа сезонава по две ремија – Kladenje.mk
 49. Арсенал – Челзи: Ковид паниката во Арсенал, голема шанса за Челзи во лондонското дерби – Kladenje.mk
 50. Галатасарај – Рандерс: Фатих Терим убеден дека Галата ќе слави во Истанбул – Kladenje.mk
 51. Антверпен – Омонија: Домаќинот фаворит и покрај негативата од два гола – Kladenje.mk
 52. Лион – Стразбур: Домаќинот е фаворит за победа и покрај слабата форма – Kladenje.mk
 53. Барселона – Баерн М.: Куман ќе има трешка задача, Нагелсман и Баерн во одлична серија – Kladenje.mk
 54. Интер – Реал Мадрид: Домаќинот брка одмазда за поразите минатата сезона – Kladenje.mk
 55. Ливерпул – Милан: Милан се враќа на големата сцена против својот голем должник – Kladenje.mk
 56. Аугсбург – Менхенгладбах: Двете екипи сакаат победа по очајниот старт на сезоната – Kladenje.mk
 57. ПСЖ – Ман.Сити: Дербито на денот се игра во Париз, меѓу двата фаворити сезонава во ЛШ – Kladenje.mk
 58. Аталанта – Јанг Бојс: Домаќинот е фаворит, но швајцарците можат против секого – Kladenje.mk
 59. Лихтенштајн – Македонија: Се освен убедлива победа, ќе биде чудо – Kladenje.mk
 60. Ман.Јунајтед – Аталанта: Очекувањата се дека треба да следиме ефикасен дуел – Kladenje.mk
 61. Бетис – Б.Леверкузен: Дерби во групата Г, во кое се очекуваат голови и на двете страни – Kladenje.mk
 62. Арсенал – Астон Вила: Дуел на две екипи кои разочаруваат сезонава – Kladenje.mk
 63. Евертон – Ватфорд: Двете екипи во мечот гледаат излез од негативната серија – Kladenje.mk
 64. Ман.Јунајтед – Ливерпул: Дерби во кое ќе се судрат едни од најдобрите светски напаѓачи – Kladenje.mk
 65. Интер – Јувентус: Дерби д’Италија секогаш носи неизвесност – Kladenje.mk
 66. ТИП НА ДЕНОТ: (07.11.2021,18:30 часот) ГРОЈТЕР ФУРТ – АЈНТРАХТ ФРАНКФУРТ – Kladenje.mk
 67. ТИП НА ДЕНОТ: (10.11.2021, 23:00 часот) АТЛЕТИКО МИНЕИРО – КОРИНТИАНС – Kladenje.mk
 68. ТИП НА ДЕНОТ: (11.11.2021, 18:00 часот) ЕРМЕНИЈА – МАКЕДОНИЈА – Kladenje.mk
 69. ТИП НА ДЕНОТ: (12.11.2021, 20:45 часот) СЕВЕРНА ИРСКА – ЛИТВАНИЈА – Kladenje.mk
 70. ТИП НА ДЕНОТ: (14.11.2021, 15:00 часот) МАЛТА – СЛОВАЧКА – Kladenje.mk
 71. МАКЕДОНИЈА – ИСЛАНД: Шанса каква сме немале, шанса која не смее да се пропушти – Kladenje.mk
 72. ТИП НА ДЕНОТ: (25.11.2021, 18:45 часот) ДИНАМО ЗАГРЕБ – ГЕНК – Kladenje.mk
 73. ТИП НА ДЕНОТ: (28.11.2021, 18:30 часот) КАДИЗ – АТЛЕТИКО МАДРИД – Kladenje.mk
 74. ТИП НА ДЕНОТ: (01.11.2021, 20:45 часот) ЏЕНОВА – МИЛАН – Kladenje.mk
 75. ТИП НА ДЕНОТ: (02.12.2021, 20:45 часот) ЛАЦИО – УДИНЕЗЕ – Kladenje.mk
 76. ТИП НА ДЕНОТ: (05.12.2021, 18:00 часот) САМПДОРИЈА – ЛАЦИО – Kladenje.mk
 77. ТИП НА ДЕНОТ: (06.12.2021, 18:00 часот) КОЊАСПОР – ЈЕНИ МАЛАТИЈАСПОР – Kladenje.mk
 78. 3 за 3: Потенцијална соработка во Кипар! – Kladenje.mk
 79. ТИП НА ДЕНОТ – ХОКЕЈ: (11.12.2021, 03:00 часот) АРИЗОНА – ФЛОРИДА – Kladenje.mk
 80. ТИП НА ДЕНОТ: (14.12.2021, 20:30 часот) МАЈНЦ – ХЕРТА – Kladenje.mk
 81. ТИП НА ДЕНОТ: (18.12.2021, 15:00 часот) КАРВИНА – ПЛЗЕН – Kladenje.mk
 82. ТИП НА ДЕНОТ: (20.12.2021, 20:30 часот) ЛЕЧЕ – Л.Р.ВИЧЕНЗА – Kladenje.mk
 83. На што треба да обрнете внимание на ЕП во ракомет? Неколу совети за обложување! – Kladenje.mk
 84. ЕП во ракомет: Тикетот со играчи спремен за денес – Kladenje.mk
 85. Стартува ЕП во ракомет, кои се фаворити!? – Kladenje.mk
 86. ТИП НА ДЕНОТ: (15.01.2022, 10:00 часот) МИДЛЗБОРО – РИДИНГ – Kladenje.mk
 87. ТИП НА ДЕНОТ: (15.01.2022, 14:00 часот) ГАМБИЈА – МАЛИ – Kladenje.mk
 88. ТИП НА ДЕНОТ: (17.01.2022, 20:45 часот) ФИОРЕНТИНА – ЏЕНОВА – Kladenje.mk
 89. ТИП НА ДЕНОТ: (18.02.2022, 20:45 часот) ЈУВЕНТУС – ТОРИНО – Kladenje.mk
 90. ТИП НА ДЕНОТ: (21.02.2022, 19:00 часот) КАЉАРИ – НАПОЛИ – Kladenje.mk
 91. ТИП НА ДЕНОТ: (23.02.2022, 21:00 часот) БЕНФИКА – АЈАКС – Kladenje.mk
 92. ТИП НА ДЕНОТ: (24.02.2022, 21:00 часот) БРАГА – ШЕРИФ ТИРАСПОЛ – Kladenje.mk
 93. ТИП НА ДЕНОТ: (27.02.2022, 15:00 часот) ВЕРОНА – ВЕНЕЦИЈА – Kladenje.mk
 94. ТИП НА ДЕНОТ: (28.02.2022, 21:15 часот) БРАГА – САНТА КЛАРА – Kladenje.mk
 95. ТИП НА ДЕНОТ: (04.03.2022, 20:45 часот) ХАДЕРСФИЛД – ПИТЕРБОРО – Kladenje.mk
 96. ТИП НА ДЕНОТ: (19.03.2022, 15:30 часот) ГРОЈТЕР ФУРТ – ФРАЈБУРГ – Kladenje.mk
 97. ТИП НА ДЕНОТ – Хокеј: (21.03.2022, 19:00 часот) СПАРТА ПРАГА – ЛИБЕРЕЦ – Kladenje.mk
 98. Италија – Македонија: Детална анализа на историскиот натпревар во Палермо – Kladenje.mk
 99. Панама – Хондурас: Домаќинот со победа ќе биде на чекор од Светското првенство – Kladenje.mk
 100. ТИП НА ДЕНОТ: (27.03.2022, 23:15 часот) ЕЛ САЛВАДОР – КОСТАРИКА – Kladenje.mk
 101. ТИП НА ДЕНОТ: (04.04.2022, 19:00 часот) МИТЈИЛАНД – СИЛКЕБОРГ – Kladenje.mk
 102. ТИП НА ДЕНОТ: (05.04.2022, 21:00 часот) МАНЧЕСТЕР СИТИ – АТЛЕТИКО МАДРИД – Kladenje.mk
 103. ТИП НА ДЕНОТ: (06.04.2022, 21:00 часот) ЧЕЛЗИ – РЕАЛ МАДРИД – Kladenje.mk
 104. ТИП НА ДЕНОТ: (08.04.2022, 20:30 часот) ШТУДГАРТ – БОРУСИЈА ДОРТМУНД – Kladenje.mk
 105. ТИП НА ДЕНОТ: (13.04.2022, 21:00 часот) АТЛЕТИКО МАДРИД – МАНЧЕСТЕР СИТИ – Kladenje.mk
 106. ТИП НА ДЕНОТ: (20.04.2022, 19:00 часот) МОНАКО – НИЦА – Kladenje.mk

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*