Чекор по чекор: Како да се регистрирате во Bet365 и да добиете 25 евра за кладење

Bet365 регистрација

Регистрацијата е доста едноставна и лесна. Најпрво кликнете ТУКА и внесете ги вашите лични податоци. Внимавајте на тоа да бидат точни бидејќи покасно ќе ви треба верификација која доколку имате минимална грешка може да биде невалидна.

Избирате држава, а потоа име, презиме, датум на раѓање, е-маил, телефонски број.

регистрација на bet365
Регистрација на bet365 обложувалница

Веднаш потоа избирате како сакате да ги добивате вашите понуди…

Изберете ги начините кои вам ви одговараат најмногу како е-маил, телефон, пораки на сметката и сл.

Потоа следуваат адресата, градот и поштенскиот код. (Полињата со Optional не се задолжителни и немора да ги пополнувате).

Изберете корисничко име и пасворд, а потоа потврдете го пасвордот.

Four Digit Security Number е тоа што многу корисници не го сфаќаат сериозно. Овој број треба да го изберете сами и да содржи четири цифри. Тој ќе ви биде за внатрешна употреба, односно кога ќе ги контактирате службите со корисници ќе ви биде побаран овој број. Внимавајте да не го заборавите, бидејќи следува комплициран процес за враќање на истиот.

регистрација на bet365
Регистрација на bet365 обложувалница – дополнителни информации

За крај изберете ја временската зона (доколку сте во МКД останува СЕТ), форма на коефициенти (останува децимал) и бонус полето го оставате празно доколку немате бонус код. Кликнувате Join Now и вие веќе сте корисник на bet365.

Како да го верификувам налогот на bet365?

Oткако се регистриравте потребна е верификација на сметката или налогот на bet365. Потребни ви се два лични документи како лична карта, пасош или возачка дозвола, а ако немате два документи, тогаш ќе мора да барате документ од банка или документ од струја, вода и сл. каде што ќе може да ја потврдите вашата адреса. (сметката мора да биде на ваше име)

Во менито избирате Members, а потоа My Account и Know Your Customer.

верификација на налог на bet365
Верификација на налог на bet365

Таму имате опција за прикажување на вашите документи од предната и задната страна. Нашата пракса вели дека за најмногу до 24 часа во работен ден вашата сметка ќе биде верифицирана, а неретко се случува да биде средена и за неколку часа.

Како можам да уплатам средства на bet365?

Постојат многу начини за депозит во bet365 како што се кредитни и дебитни картички, Skrill, Neteller и банкарски трансфер. Банкарскиот трансфер го исклучуваме од употреба бидејќи провизиите се екстремно високи, а времето на процесирање трае и до неколку дена. Наједноставно е да користите кредитни или дебитни картички од NLB банка, Халк Банка и Стопанска Банка а.д Битола. Процесот за депозит е едноставен. Кликнете Deposit веднаш под вашето корисничко име и ќе ви се отвори прозорецот подолу на сликата.

Уплата на средства на bet365
Уплата на средства на bet365 обложувалница

Избирате метод и валута. Потоа го внесувате 16 цифрениот број на картичката и име презиме од сопственикот (мора да е лично ваша картичката), а потоа задолжително го внесувате датумот на истекување. Во Card Security Number внесете ги трите задни бројки и вредноста на тоа колку сакате да депозирете (5 евра најмалку). Во депозит лимит може да внесете колку пари сакате максимално да депозирате во одреден временски период.

Бонус на депозитот

На сликата подолу е објаснето кое копче треба да го штиклирате за да го земете бонусот. Станува збор копчето Claim 0.00 ЕUR in Bet Credits и на тој начин ќе добиете средства за обложување без никакви рестрикции во висина од вашиот депозит, но не повеќе од 25 евра.

36 Trackbacks / Pingbacks

 1. Васоски ги прогнозира денешните дуели од групата Ф на ЕУРО 2020 – Kladenje.mk
 2. Ќумбев со прогнози за денешните дуели од групата А – Kladenje.mk
 3. ЕУРО анализа: Хрватска – Чешка, светскиот вицешампион пред императив да победи – Kladenje.mk
 4. ЕУРО анализа: Англија – Шкотска, дерби во секоја слисла на зборот, на терен и на трибини – Kladenje.mk
 5. ЕУРО анализа: Унгарија – Франција, нема да им биде лесно на французите на преполната Пушкаш арена – Kladenje.mk
 6. ЕУРО анализа: Португалија – Германија, второто големо дерби во групата Ф повторно во Минхен – Kladenje.mk
 7. ЕУРО анализа: Шпанија – Полска, Луис Енрике ќе ја нападне очајната Полска – Kladenje.mk
 8. ЕУРО анализа: Швајцарија – Турција, со реми двете репрезентации испаѓаат – Kladenje.mk
 9. ЕУРО анализа: Русија – Данска, клучен меч за двете селекции – Kladenje.mk
 10. ЕУРО анализа: Украина – Австрија, на двете селекции им одговара реми, УЕФА со право стравува од очекуван резултат – Kladenje.mk
 11. ЕУРО анализа: Финска – Белгија, белгијците се први, но сакаат уште една победа – Kladenje.mk
 12. ЕУРО анализа: Македонија – Холандија, позитивен резултат за одјава од ЕУРО и за последниот меч на Пандев – Kladenje.mk
 13. Панче Ќумбев со анализа и прогноза на дуелите од Групата Ц – Kladenje.mk
 14. Александар Васоски со анализа и предлози за дуелите од групата Б – Kladenje.mk
 15. Bet365 супер понуда без ограничувања – 25 евра се уште чекаат на вас! – Kladenje.mk
 16. ЕУРО анализа: Хрватска – Шкотска, само победникот ќе ја мине групната фаза – Kladenje.mk
 17. Васоски со предлози за денешните два натпревари од групата Д – Kladenje.mk
 18. Ќумбев и Васоски со анализа и прогнози за последните дуели од групната фаза на ЕУРО 2020 – Kladenje.mk
 19. ЕУРО анализа: Велс – Данска, дуел на две селекции кои можат да бидат изненадување – Kladenje.mk
 20. ЕУРО анализа: Италија – Австрија, ќе се најде ли некој да ја сопре Италија на Манчини – Kladenje.mk
 21. Стартува осминафиналето, Васоски и Ќумбев со прогнози за денешните натпревари – Kladenje.mk
 22. ЕУРО анализа: Холандија – Чешка, лалиљата се фаворити, но ќе имаат тешка мисија – Kladenje.mk
 23. ЕУРО анализа: Белгија – Португалија, победникот во дербито може до финалето – Kladenje.mk
 24. Васоски и Ќумбев со предлози за денешните дуели на ЕУРО 2020 – Kladenje.mk
 25. ЕУРО анализа: Хрватска – Шпанија, светскиот вицешампион или подмладената Црвена фурија – Kladenje.mk
 26. ЕУРО анализа: Франција – Швајцарија, тимот на Дешамп сеуште не го кажал последниот збор – Kladenje.mk
 27. ЕУРО анализа: Швајцарија – Шпанија, Енрике ги демантираше критичарите, но сега повторно има тешка задача – Kladenje.mk
 28. ЕУРО анализа: Белгија – Италија, дерби на четвртфиналето кое може да го даде новиот шампион – Kladenje.mk
 29. Васоски и Ќумбев со прогнози за четвртфиналните дуели на ЕУРО 2020 – Kladenje.mk
 30. ЕУРО анализа: Украина – Англија, патот кон финалето на Вембли отворен за англичаните – Kladenje.mk
 31. ЕУРО анализа: Чешка – Данска, дуел на двете изненадувања на првенството – Kladenje.mk
 32. Васоски и Ќумбев не очекуваат многу голови денес на ЕУРО 2020 – Kladenje.mk
 33. ЕУРО анализа: Италија – Шпанија, тимот на Манчини покажа повеќе, но тешко е да се победи Шпанија – Kladenje.mk
 34. ЕУРО анализа: Англија – Данска, двете селекции сакаат продолжување на сонот – Kladenje.mk
 35. Александар Васоски со прогноза за второто полуфинале на ЕУРО 2020 – Kladenje.mk
 36. Копа Америка: Аргентина – Бразил, на Маракана ноќва ќе бидат вперени сите фудбалски погледи – Kladenje.mk

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*