Активни типови

Фудбал, Sevilla vs Rayo Vallecano
тип: Полувреме/Крај, 1/1 @ 1.90
од Viktor
Рајо Валекано скоро и е елиминиран од Ла Лига, па Севиља ќе го искористи тоа.
Фудбал, Atalanta vs Fiorentina
тип: Да постигне погодок - двете екипи, Да @ 1.70
од Petar
Реванш полуфинален дуел од италијанскиот Куп каде очекуваме голови на двете страни.
Фудбал, Willem II vs PSV
тип: 1X2, 2 @ 1.47
од Petar
Натпревар од холандското првенство каде гостинот е фаворит и очекуваме да ги освои трите бода.
Фудбал, Getafe vs Real Madrid
тип: Да постигне погодок - двете екипи, Да @ 1.75
од Viktor
Домаќините имаат огромна потреба за бодови, но Реал Мадрид не е тим кој лесно ќе им ги даде.
Фудбал, Augsburg vs Bayer Leverkusen
тип: 1X2, 2 @ 1.77
од Viktor
Гостите имаат поголема потреба за бодови, а искрено се и поквалитетен тим.
Фудбал, Bordeaux vs Lyon
тип: 1X2, 2 @ 1.77
од Viktor
Лион нема повеќе право на кикс доколку сака следната сезона да игра во ЛШ.
Фудбал, Liverpool vs Huddersfield Town
тип: Вкупно погодоци - над/под, Над 3.50 @ 1.58
од Petar
Натпревар од Премиер лигата каде домаќинот е голем фаворит и очекуваме многу голови.
Фудбал, Benevento vs Nuova Cosenza
тип: 1X2, 1 @ 1.97
од Petar
Натпревар од Серија Б каде домаќинот е фаворит и очекуваме да ги освои трите бода.
Фудбал, Brighton & Hove Albion vs Newcastle United
тип: Вкупно погодоци - над/под, Под 2.50 @ 1.62
од Viktor
Средба на две екипи кои не се ефикасни, па очекуваме мал број голови.
Фудбал, Stuttgart vs Borussia M'gladbach
тип: Да постигне погодок - двете екипи, Да @ 1.60
од Viktor
И двете екипи имаат очајна потреба за три бода, па очекуваме најмалку по еден гол во двете мрежи.
Фудбал, Lille vs Nîmes
тип: 1X2, 1 @ 1.56
од Viktor
Лил е на одличната втора позиција и веруваме дека ќе останат тука до крајот.
Фудбал, Torino vs Milan
тип: 1X2, 2 @ 2.80
од Viktor
Милан нема повеќе право на кикс доколку сака да стигне во друштво со најдобрите екипи од Европа.
Фудбал, Atalanta vs Udinese
тип: Полувреме/Крај, 1/1 @ 1.83
од Viktor
Аталанта нема право на кикс и мора да притисне уште од првиот момент.
Потврдени типови