Активни типови

Фудбал, Deportivo La Coruña vs Mallorca
тип: Да постигне погодок - двете екипи, Да @ 2.20
од Viktor
И двете екипи имаат високи амбиции, па затоа предлагаме да изиграте на голови.
Фудбал, Germany U21 vs Serbia U21
тип: Вкупно погодоци - над/под, Над 2.50 @ 1.65
од Petar
Втор натпревар од Европското првенство за млади каде очекуваме многу голови.
Фудбал, Uruguay vs Japan
тип: Вкупно погодоци - над/под, Над 2.50 @ 1.57
од Petar
Втор натпревар од Копа Америка каде Уругвај е голем фаворит и очекуваме многу голови.
Фудбал, Caramba vs Spartaks
тип: Да постигне погодок - двете екипи, Да @ 2.00
од Viktor
И двете екипи се во одлична форма, па веруваме дека ќе има по еден гол на двете страни.
Фудбал, England U21 vs Romania U21
тип: 1X2, 1 @ 1.55
од Viktor
Англичаните имаат далеку поквалитетен тим и веруваме во нивна победа.
Фудбал, Strømsgodset vs Molde
тип: 1X2, 2 @ 1.85
од Viktor
Молде има далеку поквалитетен тим и очекуваме нивна победа на овој натпревар.
Фудбал, Nigeria vs Burundi
тип: Полувреме/Крај, 1/1 @ 2.00
од Viktor
Нигерија е апсолутен фаворит и очекуваме нивна победа уште во првото полувреме.
Фудбал, Bolivia vs Venezuela
тип: 1X2, 2 @ 1.53
од Petar
Последно коло од Групата А на Копа Америка каде Венецуела е голем фаворит за победа.
Фудбал, Peru vs Brazil
тип: Вкупно погодоци - над/под, Над 2.50 @ 1.80
од Petar
Последно коло од групата фаза каде двете селекции ќе се борат за првото место во Групата А.
Фудбал, Brann vs Lillestrøm
тип: Полувреме/Крај, 1/1 @ 2.05
од Viktor
Бран се наоѓа во поповолна позиција и очекуваме нивна доминација.
Потврдени типови