Bet365 супер понуда без ограничувања – 25 евра се уште чекаат на вас!

Сега сме во период кога имаме многу натпревар за обложување, па дополнителни средства во нашиот буџет и тоа како добро би дошле.

Најдобрата онлајн обложувалница Bet365 за сите нови корисници нуди 25 евра бонус на првиот депозит. Постапката е едноставна, а се што треба да направите е:

  1. Регистрирајте се во Bet365 ТУКА
  2. Направете депозит од минимални 5 евра
  3. Добијте бонус во вредност од 100% до 25 евра на вашиот депозит

Опис на бонусот

Значи откако ќе направите депозит вие сте квалификувани за бесплатните кредити. Ве советуваме да го искористите максимумот и да направите депозит од 25 евра, па во тој случај ви следуваат додатни 25 евра. Откако ќе го направите депозитот и ќе се обложите со него, бесплатните средства се активираат, па после завршетокот на облогот тие ви стануваат достапни без разлика на исходот.

Откако ќе ги добиете, на вашата бонус сметка имате 25 евра кои ги играте за што сакате и на колку сакате.

Пример: Се обложувате со бесплатните 25 евра на 3 коефициент и вашата добивка изнесува 75 евра. Доколку облогот е добитен, бесплатните кредити се одземаат и ви останува достапна само добивката од 50 евра. Тие 50 евра НЕ ПОДЛЕЖАТ на никакви услови и правила за користење, па можете одма да направите повлекување.

За сите кои сакате да научите како да се регистрирате и како да ја верификувате сметката во Bet365 ви нудиме статија во кој е опишан секој детал на линкот подолу:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*