тикет на денот
Тикет на денот

Тикет на денот (вторник, 19.11.2019)

Уште два дена и завршуваат квалификациите за ЕУРО 2020. Тогаш веќе ќе се знаат сите 20 учесници, а преостанатите четири ќе ги добиеме во март наредната година по завршетокот на Лигата на нации. Шкотска – […]

Тикет на денот

Тикет на денот (понеделник, 18.11.2019)

Во тек се квалификациските дуели за ЕП, па нашиот тикет ќе биде составен од репрезентативни дуели. Република Ирска – Данска 0-2 @1.65 во 1xBet Ирците во последните два меча освоија само еден бод и паднаа на […]

Тикет на денот

Тикет на денот (недела, 17.11.2019)

Во тек се квалификациските дуели за ЕП, па нашиот тикет ќе биде составен од репрезентативни дуели. Србија – Украина ГГ @1.85 во 1xBet Србија се уште има минимална надеж за пласман на ЕП, но не зависи […]

Тикет на денот

Тикет на денот (сабота, 16.11.2019)

Во тек се квалификациските дуели за ЕП, па нашиот тикет ќе биде составен од репрезентативни дуели. Северна Ирска – Холандија 2 @1.45 во Bet365 Северна Ираска одигра одични квалификации во група со два големи фаворити. Се […]

Тикет на денот

Тикет на денот (петок, 15.11.2019)

Во тек се квалификациските дуели за ЕП, па нашиот тикет ќе биде составен од репрезентативни дуели. БиХ – Италија ГГ @1.70 во 1xBet Босанската репрезентација има само теоретски шанси на второто место, но тоа е […]

тикет на денот
Тикет на денот

Тикет на денот (среда, 13.11.2019)

Денес е доста тешка задача да се состави тикет. Понудата е исклучително сиромашна, но сепак ние ќе ви претставиме дабл во форма на тикет на денот. Асане – Нотоден – ГГ3+ @ 1.87 во 1xBet […]

тикет на денот
Тикет на денот

Тикет на денот (вторник, 12.11.2019)

Денешната понуда за обложување е катастрофална. Има некои натпревари од англиските Купови, но тие екипи играат со резервните тимови. Ова е нашиот предлог тикет за денес. Џојвил – Хартлпул – ГГ3+ @ 2.23 во 1xBet […]

тикет на денот
Тикет на денот

Тикет на денот (понеделник, 11.11.2019)

За сите кладилничарни следуваат „црни деонви“ кога станува збор за обложувачката понуда, бидејќи ни следуваат репрезетнативните натпревари. Херогејт – Портсмут – 2&T22+ @ 1.89 во 1xBet Последниот натпревар од оваа рунда во ФА Купот, петтолигашот […]

тикет на денот
Тикет на денот

Тикет на денот (недела, 10.11.2019)

Денес повторно имаме ден кој изобилува со натпревари, односно обложувачката понуда е побогата отколку што може да замислите. Ние во рамките на тикетот на денот решивме да ви претставиме супер дабл со одлична квота. Јувентус […]

тикет на денот
Тикет на денот

Тикет на денот (сабота, 09.11.2019)

Ни следуваат два дена кои имаат максимална понуда, а потоа 10-тиа сиромашни денови, бидејќи лигите заминуваат на пауза, а се враќа репрезентативниот фудбал. Милвол – Чарлтон – Т12+ @ 2.05 во 1xBet Домаќинот игра се […]