што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес?

Што се уплаќа денес? (05.12.2019)

И вчера без поголеми проблеми во оваа категорија бевме добитни, па очекуваме и денес да продолже одличната серија. Шефилд Јунајтед – Њукасл – 1 @ 1.89 Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 141.547 евра. За […]

што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес?

Што се уплаќа денес? (04.12.2019)

Вчера благодарение на уплатата, наплативме одлична квота, а се надеваме дека и денес ја продолжуваме добитната серија која трае веќе неколку дена. Волвс – Вест Хем – 1 @ 1.85 Вкупната уплата на овој натпревар […]

што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес?

Што се уплаќа денес? (03.12.2019)

Вчера во рамките на оваа категорија бевме добитни, па се надеваме дека и денес ќе продолже таа добитна серија. Анжерс – Марсеј – 2 @ 2.62 Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 17.719 евра. За […]

што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес?

Што се уплаќа денес? (02.12.2019)

За денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме супер натпревар кој има одлична квота и интересен распоред на уплатата. Јонг Зволе – Јонг Феенорд – 1 @ 1.90 Вкупната уплата на овој натпревар […]

што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес?

Што се уплаќа денес? (01.12.2019)

Денес во рамките на оваа наша најуспешна категорија ќе ви претставиме дуел кој има солидна квота, а исто така и интересен распоред на уплатата. Волфсбург – Вердер Бремен – Х @ 3.60 Вкупната уплата на […]

што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес?

Што се уплаќа денес? (30.11.2019)

За денес во рамките на нашата омилена категорија ќе ви претставиме натпревар кој има солидна квота, а исто така има и интересен распоред на уплатата. Реал Сосиедад – Еибар – 1 @ 1.75 Вкупната уплата […]

што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес?

Што се уплаќа денес? (29.11.2019)

Дефинитивно во оваа категорија сме влезени во одлична серија која веруваме дека продолжува и денес. Валенсиенс – Ленс – 2 @ 2.02 Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 2.293 евра. За победа на домаќините уплатени […]

што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес?

Што се уплаќа денес? (28.11.2019)

За денес во рамките на оваа наша категорија ќе ви претставиме натпревар од Лига Европа кој има навистина интересен распоред на уплатата. Краснодар – Базел – 1 @ 2.08 Вкупната уплата на овој натпревар изнесува […]

што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес?

Што се уплаќа денес? (27.11.2019)

Денес не очекуваме ништо друго во оваа категорија освен продолжување на добитната серија. Валенсија – Челзи – 2 @ 2.05 Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 177.832 евра. За победа на Валенсија уплатени се 12.790 […]

што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес?

Што се уплаќа денес? (26.11.2019)

Уплатата вчера беше одличен показател, па се надеваме дека и денес ќе продолже таа добитна серија. Јувентус – Атлетико Мадрид – 1 @ 2.14 Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 28.334 евра. За победа на […]