Специјал тикет за натпреварот Франција – Германија

ЕУРО 2020 започна, а секој ден како што изминува така станува се поинтересно и поинтересно.

Денес го имаме најголемото дерби откако е започнат шампионатот и дефинитивно ќе биде неизвесно до самиот крај.

Ние решивме да ви го направиме овој натпревар уште поинтересен така што ви составивме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 15, а нашиот избор е:

  • X прво полувреме
  • ГГ
  • Бензема да постигне гол
  • Повеќе од 2.5 голови на натпреварот

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*