Категорија: Вести

Финале Лига на Шампиони: Ќе успее ли Кралот да го одбрани европскиот трон!?

Со завршетокот на најголемите лиги, светот сега ја чека и завршницата на најелитното натпреварување во фудбалскиот свет. Украинскиот Киев ќе ги пречека „Кралевите“ и „Црвените, односно Реал Мадрид и Ливерпул каде што овие два великани ќе ги измерат своите сили. Нема сомнеж дека Реал Мадрид го има искуството во голема мера, односно тие се дел

Европа во исчекување на финалето: Еве каде може да ги најдете најдобрите квоти за Реал Мадрид – Ливерпул!

Преостануваат само четири дена до најважниот натпревар во европскиот фудбал, финалето во Лигата на шампиони. Во сабота во Киев за европскиот трон ќе се борат Реал Мадрид и Ливерпул. Сите љубители на фудбалот, независно за кого навиваат, со нетрпение го очекуваат финалето, а особено љубителите на обложувањето кои ќе се обидат да остварат добивка од

Осигурајте го вашиот облог во 1xBet

Обложувалницата на 1xBet ни нуди малку поинаква промоција за разлика од другите букмејкери. Тие всушност нудат осигурување за вашиот облог. Секој клиент на 1xBet може да го осигура облогот целосно или делумно. Регистрирај се на 1XBET УЖИВАЈТЕ ВО ПОБЕДАТА СО 100% ОСИГУРУВАЊЕ НА ОБЛОГОТ! Осигурувањето е услуга која се плаќа. Трошоците за осигурувањето зависат од

Еве зошто обложувачите во Македонија ја обожаваат Coinbet24!

Светски познатата обложувалница Coinbet24 од неодама влезе на македонскиот пазар, но веднаш стана омилена кај онлајн обложувачите во Македонија и тоа од повеќе причини. Македонска поддршка Бонус што не се пропушта од 1XBET - 100% Бонус до 100 Евра ЗЕМИ ГО БОНУСОТ ТУКА! Coinbet24 е првата светска обложувалница која нуди македонска поддршка. Тоа значи дека

Мајстор на колото: За 200 денари добил неверојатна сума на пари! (фото)

На интернет се појави тикет од минатиот викенд, на кој се гледа како играчот за уплата од само 200 денари добил неверојатни 191.520 денари. Фантастично: Направи депозит од најмалку 60 денари и добиј 100% бонус до 6000 денари во 1xBet! Бонус што не се пропушта од 1XBET - 100% Бонус до 100 Евра ЗЕМИ ГО

Малери и махери на колото

Традиционално понеделникот го одбележуваме со малерите и махерите од викендот. Во нашата редакција пристигнаа многу тикети, но ние одлучивме да ги објавиме само најдобрите. Тикет 1 Бонус што не се пропушта од 1XBET - 100% Бонус до 100 Евра ЗЕМИ ГО БОНУСОТ ТУКА! Реал Мадрид иако имаше водство од 2-0 сепак не успеа да издвои

По повод финалето од ФА Купот, 10Bet нуди зголемен коефициент!

10Bet е една од најголемите кладилници која резултира со презадоволни корисници и секогаш нови промоции. Овој пат на „менито“ го имаме финалниот натпревар помеѓу Челзи и Манчестер Јунајтед во рамките на ФА Купот. Додека останатите обложувалници за играта Г.Г3+ нудат 2.2, 2.5, обложувалницата на 10Bet нуди неверојатен коефициент од 3.25. Регистрирај се на 10Bet Освен

Серија А 38-мо коло: Најава, анализа и предлог типови

Дојде и денот кога завршува италијанското првенство за оваа сезона. Најинтересниот дуел во последното коло ќе биде дуелот помеѓу Лацио и Интер, кој ќе одлучи кој ќе биде четвртиот патник во Лига на шампиони. Јувентус – Верона – 4+ @ 1.58 во 10Bet Старата дама ја одбрани дуплата круна по четврт пат, а тоа е успех за восхит. Нажалост

Coinbet24 прераснува во водечки обложувачки бренд на нашите простори!

Неодамна на нашиот пазар стана достапна обложувалницата на Coinbet24. Луѓето ја прифатија одлично, бидејќи им понуди комплетна македонска поддршка и што е најважно уплата и исплата во денари. Кога сме кај уплатата и исплатата, во обложувалницата може да уплатите со вашата кредитна и дебитна картичка најмалку 250 денари, а исплатата се врши на истиот начин

Фантастично: Направи депозит од најмалку 60 денари и добиј 100% бонус до 6000 денари во 1xBet!

1хBet стана една од најдобрите обложувалници кои нудат безброј поволности за новите играчи. Тие за секој нов играч доделуваат 100% бонус најмногу до 6000 МКД. Другата поволност е тоа што имате македонска поддршка, а исто така уплатата е во денари. Не заборавајте дека бонусот може да го искористите ако направите уплата од најмалку 60 денари.