Тип на денот

ТИП НА ДЕНОТ: (25.08.2019,19:00) ЛЕГАНЕС – АТЛЕТИКО МАДРИД

ГОСТИТЕ СО АМБИЦИИ ЗА ТИТУЛА Шпанија, Ла Лига, 25.08.2019: Леганес – Атлетико Мадрид ТИП 2 Резултат:  ЗЗа денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Леганес и Атлетико Мадрид од рамките на шпанската Ла Лига. […]

Тип на денот

ТИП НА ДЕНОТ: (24.08.2019,18:30) ЛИВЕРПУЛ – АРСЕНАЛ

ОТВОРЕНО АНГЛИСКО ДЕРБИ Англија, Премиер лига, 24.08.2019: Ливерпул – Арсенал ТИП ГГ Резултат: 3-1 За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Ливерпул и Арсенал од рамките на англиската Премиер лига. И двете екипи започнаа […]

тип на денот
Тип на денот

ТИП НА ДЕНОТ: (23.08.2019,20:30) КЕЛН – ДОРТМУНД

ПОБЕДА ЗА ДОРТМУНД БЕЗ ПОГОЛЕМИ ПРОБЛЕМИ Германија, Бундеслига, 23.08.2019: Келн – Дортмунд ТИП 2 Резултат: 1-3 За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Келн и Дортмунд од рамките на германската Бундеслига. Келн е повратник […]

тип на денот
Тип на денот

ТИП НА ДЕНОТ: (22.08.2019,20:45) СЕЛТИК – АИК

СЕЛТИК Е СО ГОЛЕМИ АМБИЦИИ Меѓународен, ЛЕ, 22.08.2019: Селтик – АИК ТИП 1 Резултат: 2-0 За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Селтик и АИК од рамките на квалификациите за групна фаза на ЛЕ. […]

Тип на денот

ТИП НА ДЕНОТ: (21.08.2019,20:45) ФУЛАМ – МИЛВОЛ

ДОМАЌИНОТ Е ФАВОРИТ Англија, Чемпионшип, 21.08.2019: Фулам – Милвол ТИП 1 Резултат: 4-0 За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Фулам и Милвол од рамките на англискиот Чемпионшип. Фулам после поразот во првото коло […]

Тип на денот

ТИП НА ДЕНОТ: (20.08.2019,19:30) АХЕН – ХАЛТЕРН

ОТВОРЕН НАТПРЕВАР ВО ГЕРМАНСКАТА НИСКА ЛИГА Германија, Регионал Запад, 20.08.2019: Ахен – Халтерн ТИП ГГ Резултат: 3-0 За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Ахен и Халтерн од рамките на германската регионална лига Запад. […]

Тип на денот

ТИП НА ДЕНОТ: (19.08.2019,19:00) ФЕНЕРБАХЧЕ – ГАЗИАНТЕП

ФЕНЕРБАХЧЕ СО НОВИ СИЛИ ВО НОВАТА СЕЗОНА Турција, Супер Лига, 20.08.2019: Фенербахче – Газиантеп ТИП 1 Резултат: 5-0 За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Фенербахче и Газиантеп од рамките на турската Супер Лига. […]

тип на денот
Тип на денот

ТИП НА ДЕНОТ: (18.08.2019,18:00) У. БЕРЛИН – ЛАЈПЦИГ

УНИОН БЕРЛИН ПРЕД ТЕЖОК ИСПИТ Германија, Бундеслига, 18.08.2019: Унион Берлин – Лајпциг  ТИП 2 Резултат:  За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Унион Берлин и Лајпциг од рамките на германската Бундеслига. Домаќините преку […]

тип на денот
Тип на денот

ТИП НА ДЕНОТ: (17.08.2019,18:00) KОРТРАЈК – АНДЕРЛЕХТ

АНДЕРЛЕХТ НЕ ЛИЧИ НА СЕБЕ Белгија, Прва лига, 17.08.2019: Кортрајк – Андерлехт  ТИП 2 Резултат:  За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Кортрајк и Андерлехт од рамките на белгиската прва лига. Домаќините после […]

Тип на денот

ТИП НА ДЕНОТ: (16.08.2019,20:45) ЛИОН – АНЖЕР

ЛИОН СО ГОЛЕМИ ОЧЕКУВАЊА ЗА ОВАА СЕЗОНА Франција, Прва лига, 16.08.2019: Лион – Анжер  ТИП 1 Резултат: 6-0 За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Лион и Анжер од рамките на француската прва лига. […]