Автор: Viktor

Финале Лига на Шампиони: Ќе успее ли Кралот да го одбрани европскиот трон!?

Со завршетокот на најголемите лиги, светот сега ја чека и завршницата на најелитното натпреварување во фудбалскиот свет. Украинскиот Киев ќе ги пречека „Кралевите“ и „Црвените, односно Реал Мадрид и Ливерпул каде што овие два великани ќе ги измерат своите сили. Нема сомнеж дека Реал Мадрид го има искуството во голема мера, односно тие се дел

Осигурајте го вашиот облог во 1xBet

Обложувалницата на 1xBet ни нуди малку поинаква промоција за разлика од другите букмејкери. Тие всушност нудат осигурување за вашиот облог. Секој клиент на 1xBet може да го осигура облогот целосно или делумно. Регистрирај се на 1XBET УЖИВАЈТЕ ВО ПОБЕДАТА СО 100% ОСИГУРУВАЊЕ НА ОБЛОГОТ! Осигурувањето е услуга која се плаќа. Трошоците за осигурувањето зависат од

Тикет на денот (вторник, 22.05.2018)

Денес иако не очекува доста сиромашна понуда, сепак ние се потрудивме да составиме дабл комбинација… Еребро – Калмар – Г.Г @ 1.78 во Coinbet24 Швеѓаните играат по забрзано темпо бидејќи нивниот национален тим ќе игра на Мундијалот. Малку репрезентативци играат во домашното првенство, но многу навивачи ќе ги бодрат во Русија. Во овој дуел тешко

Еве зошто обложувачите во Македонија ја обожаваат Coinbet24!

Светски познатата обложувалница Coinbet24 од неодама влезе на македонскиот пазар, но веднаш стана омилена кај онлајн обложувачите во Македонија и тоа од повеќе причини. Македонска поддршка Coinbet24 е првата светска обложувалница која нуди македонска поддршка. Тоа значи дека сајтот е на македонски јазик, што овојзможува брза регистрација за само 30 секунди и лесно креирање на

Мајстор на колото: За 200 денари добил неверојатна сума на пари! (фото)

На интернет се појави тикет од минатиот викенд, на кој се гледа како играчот за уплата од само 200 денари добил неверојатни 191.520 денари. Фантастично: Направи депозит од најмалку 60 денари и добиј 100% бонус до 6000 денари во 1xBet! Тој тикетот го составил доста мајсторски и избрал 6 натпревари со комбинирани знаци. Ги погодил

Малери и махери на колото

Традиционално понеделникот го одбележуваме со малерите и махерите од викендот. Во нашата редакција пристигнаа многу тикети, но ние одлучивме да ги објавиме само најдобрите. Тикет 1 Реал Мадрид иако имаше водство од 2-0 сепак не успеа да издвои победа. Тимот на Виљареал во второто полувреме постигна 2 гола и натпреварот заврши реми. Овој играч остана

Тикет на денот (понеделник, 21.05.2018)

За разлика од другите понеделници, овој пат имаме поширока обложувачка понуда, но сепак ние одлучивме да ви претставиме дабл комбинција. Елфсборг – Гетеборг – Г.Г @ 1.73 во 1хBet Елфсборг оваа сезона ја започна доста катастрофално и од досега одиграни 8 натпревари има победено на само еден. Освен тоа играат и во дефанзивна формација, па

Тикет на денот (недела, 20.05.2018)

Денот во кој ќе се опростиме од Италијанците и Шпаницте ни нуди доста солидна понуда за да го составиме тикетот на денот. Кордоба – Алмерија – 1 @ 1.64 во 10Bet Екипата од Кордоба се мачи цела сезона, но во последните шест кола забележа три победи од кои направи и сензација против лидерот Рајо Валекано. Според распоредот ова е

По повод финалето од ФА Купот, 10Bet нуди зголемен коефициент!

10Bet е една од најголемите кладилници која резултира со презадоволни корисници и секогаш нови промоции. Овој пат на „менито“ го имаме финалниот натпревар помеѓу Челзи и Манчестер Јунајтед во рамките на ФА Купот. Додека останатите обложувалници за играта Г.Г3+ нудат 2.2, 2.5, обложувалницата на 10Bet нуди неверојатен коефициент од 3.25. Регистрирај се на 10Bet Освен

Тикет на денот (сабота, 19.05.2018)

Уште малку натпревари останаа каде што значат бодовите, но овој викенд сепак ќе донесе неколку драматични натпревари.  Еве ги нашите предлози за саботниот тикет. Троа – Монако – 2 @ 1.57 во 10Bet Еден од најинтересните натпревари од 38 коло на фрацуската лига. Домаќиниот се бори за опстанок, а гостинот за пласман во ЛШ. Троа е во тешка ситуација,