Анализа на натпревари

Дерби на денот: Овој дуел ни дојде прерано!

Во вторник и среда на програмата се натпреварите од втрото коло од квалификациите за ЛШ, а овој пат за вас го издвоивме натпреварот помеѓу Плзен и Олимпијакос кој е закажан денес во 19:00 часот. Плзен: […]

Совети

Совети кои имаат бесценета вредност: Ова е клучот за успех во обложувањето!

Разумното повремено коцкање е забавен начин за следење на спортот кој го сакате и може да стане добар начин за остварување дополнителна заработка, а како да го извлечете максимумот од тоа ќе ви прикажеме во […]

традиција
Анализа на натпревари

Традицијата „вели“ голови, а коефициентот е одличен!

Денес од 19:00 во рамките на 3-то коло од регионалната Баерн лига се сретнуваат екипите на Бухбах и Нинберг 2. Бухбах се наоѓа на втората позиција и во изминатите две кола има освоено две победи […]

Тип на денот

ТИП НА ДЕНОТ: (23.07.2019,17:55) ШКЕНДИЈА – ДУДЕЛАНЖ

ШКЕНДИЈА ЗА ЛЕ Меѓународен, Квалификации ЛЕ, 23.07.2019: Шкендија – Дуделанж  ТИП 1 Резултат:  За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Шкендија и Дуделанж од рамките на квалификациите за ЛЕ. Шкендија беше дел од […]

што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес?

Што се уплаќа денес? (23.07.2019)

Вчера уплатата повторно беше одличен показател, па сите што препишаа од нас веруваме дека одлично заработија. ПСВ – Базел – 1 @ 1.55 Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 32.967 евра. За победа на ПСВ […]

тикет на денот
Тикет на денот

Тикет на денот (вторник, 23.07.2019)

Се враќаат европските квалификации на кладилничарските листи, па покрај ЛШ ќе имаме и неколку натпревари од ЛЕ. ПСВ – Базел – Т12+ @ 1.58 во 1xBet Oва ќе биде дерби на второто коло од квалификациите […]

малери и махери
Вести

Малери и махери на колото

И овој понеделник издвоивме неколку доста интересни тикети па ви ги „спаковавме“ во форма на малери и махери. Интересно е тоа што денес можеби и го имаме најголемиот малер досега … Малер 1 Дефинитивно ова […]

Вести

Катастрофа: Поразот на Хајдук го чини 58.000 евра!

Во четвртокот се играа натпреварите од Лига Европа, а едно од најголемите изненадувања во тој дел од натпреварите беше поразот на Хајдук од Гзира екипата која доаѓа од Малта. На социјалнтие мрежи се појави недобитен […]

традиција
Анализа на натпревари

Мирен и неефикасен натпревар не очекува во шведската прва лига!?

Денес од 19:00 во рамките на шведската прва лига се сретнуваат екиптие на Колмар и Џургарден. Колмар се наоѓа на 13-та позиција и во овие 15 кола има собрано вкупно 13 бода преку 2 победи, […]

Тип на денот

ТИП НА ДЕНОТ: (22.07.2019,19:00) ХАМАРБИ – ЕЛФСБОРГ

ГОСТИТЕ СЕ ВО КАТАСТРОФАЛНА ФОРМА Шведска, Алсвенскен, 22.07.2019: Хамарби – Елфсборг  ТИП 1 Резултат: 5-2 За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Хамарби и Елфсборг од рамките на шведската прва лига. Хамарби игра […]