Обложувалницата Coinbet24 пристигна и кај нас: Еве зошто да ја изберете токму неа!

Обложувалницата на Coinbet24 нова на нашиот пазар, но тоа не значи дека не е израмената со конкурентите од светски размери.

Располага со веб сајт кој е многу лесен за навигација и екстра модерен дизајн. Коефициентите се еднакви, а во некои случаеви и подобри од светско познатите онлајн обложувалници.

Регистрацијата може да ја направите во неколку чекори и да си ги уплатите вашите средства без никакви потешкотии. Доколку нешто не ви е јасно, на располагање ви стои корисничка поддршка, која љубезно ќе се погрижи да ви го отстране проблемот во најкраток можен рок.

Coinbet24

Ние накраток се потрудивме да ви сервираме дел од информациите кои ќе ви дадат јасна слика за да ја направите вашата сметка уште сега.

Регистрирај се на Coinbet24

Еве што заклучивме:

 • Регистрацијата е на македонски јазик и ќе ја направите за помалку од 1 минута. Регистрирај се ТУКА
 • Можете да депонирате во денари и тоа најмалку 100 денари, а да бидеме реални тоа е сума кој секој обложувач може да си ја дозволи
 • Може да си добиете бонус во вредност од 100% до 6000 денари и откако ќе го искористите бонусот ќе си добиете 20 бесплатни вртења во казиното, но минималната уплата треба да биде 1000 денари доколку сакате бонус
 • Депонирањето може да го извршите од вашите кредитни и дебитни картици, Еcopayz и Perfect Money
 • Располага со повеќе од 10.000 натпревари во живо на месечно ниво
 • Има достапно повеќе од 200 игри за обложување
 • Коефициентите се исти или подобри за разлика од останатите познати онлајн обложувалници
 • Исплатата е екстра брза
 • Минималната уплата на сингл или тикет е само 10 денари
 • Можете да пристапите од вашиот мобилен телефон или таблет

Регистрирај се на Coinbet24
Сметаме дека ова е доволно за да ви претставиме што се може да најдете на Coinbet24. Доколку барате забава и сакате да се стекнете со едно ново искуство во онлајн обложувањето, тогаш депонирајте најмалку 100 денари нa Coinbet24 и уживајте.
Регистрирај се на Coinbet24

1 Trackback / Pingback

 1. Отворете ја вашата сметка во Coinbet24 и добијте 100% бонус до 6000 денари! – Kladenje.mk

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*