Спремни за Вимблдон? 70% повисока добивка во Bet365

Вимблдон е еден од најпрестижните тениски турнири во светот. Се одржува секоја година кон крајот на јуни и почетокот на јули во Лондон, Англија и се игра на трева.

Онлајн обложувалницата Bet365, ни претстави супер промоција за тикети кои содржат тениски натпревари.

Се што треба да направите е да изиграте тикет со тенис дуели на конечен исход , прв сет победник итн.

Доколку се уште немате сметка во Bet365, можете да се регистрирате ТУКА.

Бонусот зависи од тоа колку натпревари имате на тикетот и се распределува по следниот редослед:

 • 2 натпревари – 5% бонус
 • 3 натпревари – 10% бонус
 • 4 натпревари – 15% бонус
 • 5 натпревари – 20% бонус
 • 6 натпревари – 25% бонус
 • 7 натпревари – 30% бонус
 • 8 натпревари – 35% бонус
 • 9 натпревари – 40% бонус
 • 10 натпревари – 45% бонус
 • 11 натпревари – 50% бонус
 • 12 натпревари – 55% бонус
 • 13 натпревари – 60% бонус
 • 14 натпревари и повеќе – 70% бонус

Услови и правила за користење

 • Промоцијата важи за натпревари од Гренд Слем, АТП, ВТА, Челинџер турни како и Дејвис и Фед Куп
 • Бонусот веднаш се кредитира на вашата сметка и може да го повлечете без никакви услови
 • Промоцијата не важи доколку се употреби кешаут функцијата
 • Секој тикет е квалификуван кој содржи најмалку два натпревари
 • Максималниот бонус кој може да го добиете е 100.000 евра

Целосните бонус правила прочитајте ги на сајтот на Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*