Coinbet24 повторно со тројна понуда: Обложување без ризик, наградна игра и бесплатни вртења!

Coinbet24

Борбата за првото место во групата Г ќе биде помеѓу репрезентациите на Англија и Белгија. Oбложувалницата на Coinbet24 нуди фантастична понуда која не смеете да ја пропуштите.

Coinbet24 веќе неколку месеци е присутна нашиот пазар, а за многу кратко време си го најде и своето место меѓу онлајн обложувалниците.

Лидерската позиција ја зазеде благодарение на македонската поддршка која ја нуди на својот сајт и уплатата во македонски денари.

Според личното искуство на корисниците, оваа обложувалница ја оценуваат со висока оценка. Иако тоа ретко се случува, вие може да се соочите со одредени потешкотии на сајтот, а за тоа секогаш на располагање ја имате квалитетната корисничка поддршка на македонски јазик, која со задоволство ќе ви помогне и ќе ви го отстрани проблемот.

coinbet24

Погоре напишавме дека натпреварот помеѓу Англија и Белгија ќе биде одлучувачки за лидерската позиција. По тој повод, обложувалнциата на Coinbet24 нуди обложување без ризик. Доколку го изиграте овој натпревар во Coinbet24 на конечен исход, односно 1,Х,2 за точно 500 денари, вие ќе имате можност само да добиете, а никако да изгубите. Поконкретно, доколку го погодите типот си добивате и пари, а доколку го промашите, парите ќе бидат вратени на вашата сметка. За победа на Англија, оваа обложувалница нуди коефициент 2.68. За натпревар без победник, односно реми, добивате коефициент 3.05, додека за победа на Белгија коефициентот е 2.86.

Обложи се без ризик на Англија – Белгија во Coinbet24

Сметаме дека треба да се нагласи и бонусот кој го нудат за добредојде. Овој вид на бонус се нуди скоро во сите обложувалници, а тоа е така поради големата конкуренција. Сепак обложувалницата се труди, токму вас да ве придобие како корисник. Вредноста на овој бонус е различна и се движи од 25 до 100% бонус на вашата прва уплата.

Coinbet24 нуди бонус од 100% и тоа до 6000 денари на вашата прва уплата. За да го добиете овој бонус мора да депозирате најмалку 1000 денари. Практично тоа би било вака: 1000 денари депозит + 100% бонус = 2000 денари расположливи средства за обложување, а од вашата картичка се повлечени само 1000 денари. Ова е супер прилика за да отворите сметка и да го зголемите буџетот за обложување за претстојното Светско првенство и тоа со парите од обложувалницата.

Регистрирај се на Coinbet24 и добиј 100% бонус

Покрај бонусот за добредојде, Coinbet24 го воведе и тикетот со зголемени коефициенти. Тоа значи дека ако избраните натпревари во одредена Х обложувалница имаат вкупно коефициент од 20, тука ќе си добиете 24. Зошто да не ја искористите и оваа шанса и да остварите поголема добивка за истиот влог?

Причина повеќе за отворање на акаунт во Coinbet24 e наградната игра која ја организира Кладење.мк на нивната Фејсбук страница (ВИДИ ТУКА). Имате можност да добиете 500 денари ваучер за обложување доколку го погодите стрелецот или точниот резултат.Регистрирај се на Coinbet24 и учествувај во наградните игри

Доколку отворите сметка во Coinbet24 и се конектирате со порталот Кладење.мк по автоматизам ви следуваат 5 бесплатни вртења кои може да ги искористите во казиното на Coinbet24. Како да ги добиете бесплатните вртења? Прочитајте ТУКА!

Онлајн обложувањето зема голем замав на нашите простори, а да бидеме реални и подобро е за разлика од локалните обложувалници. Затоа креирајте ја вашата сметка во Coinbet24 ТУКА, играјте онлајн и бидете во тренд!

Регистрирај се на Coinbet24

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*