Направете свој Fantasy тим за Светското првенство и добијте награда од Coinbet24

Светското фудбалско првенство ќе започне за неколку дена, а мундијалската треска веќе почна да ги тресе љубителите на фудбалот.

Љубителите на Fantasy Football и овој пат ќе имаат можност преку свој фантази-тим да го „одиграат“ Светското првенство.

За вие кои се уште немате креирано свој тим, време е да го направите, а тоа може да го направите на следниот ЛИНК.

Нашиот портал ќе има своја лига па доколку се зачлените во неа можете да добиети вредни награди. Имено, kladenje.mk во соработика со обложувалницата Coinbet24 ќе доделуваат награди за најдобрите во секое коло.

1 место – 1000 денари ваучер во Coinbet24

2 место – 500 денари ваучер во Coinbet24

3 место – 300 денари ваучер во Coinbet24

Се што треба да направите е да се регистрирате на:

Креирајте Фифа Фантази акунт на овој линк https://fantasy.fifa.com/en/home и изберете го својот тим
Отворете сметка во Coinbet24 овде http://bit.ly/coinbet24mk
Во коментар на напишето го Account ID или Username од Coinbet24 за да може да ви го испратиме кодот за влез во лигата.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*