Coinbet24: Прва светска обложувалница со македонска поддршка – еве зошто обложувачите ја обожаваат!

Coinbet24

Љубителите на онлајн обложувањето во Македонија долго време го чекаа тоа – Coinbet24 влезе на македонскиот пазар како прва светски позната обложувалница со македонска поддршка.

Coinbet24 е првата обложувалница која ви овозможува уплата во денари можете да депонирате најмалку 100 денари и што е најважно има македонска поддршка на македонски јазик.

Па така, љубителите на обложувањето во Македонија сега ќе можат лесно и брзо да се регистрираат, за само 30 секунди, а при тоа Coinbet24 нуди фантастични услови и бонуси за своите клиенти.

Бонусите се само едниот сегмент поради кој љубителите на обложувањето ја преферираат Coinbet24, a моменталната понуда е 100% бонус до 6000 денари кој може да ги искористите за спортско обложување.

Coinbet24 нуди одличен избор на спортови и настани на кои можете да се обложувате, со бројни понуди за сите големи првенства, спортови и настани. Спортското обложување вклучува спортови како кошарка, тенис, хокеј на мраз, американски фудбал, фудбал, рагби, крикет, снукер, бејзбол, одбојка, пикадо, бадминтон, футсал и ракомет.

Coinbet24 покрива голем број на спортови, и за секој настан има повеќе понуди на кои може да се обложувате. За некои фудбалски натпревари, бројот на понуди достигнува и до 200, а има и 10.000 натпревари за обложување во живо секој месец.

Кога станува збор за исплатата на средствата, тука Coinbet24 е апсолутен лидер, повеќето исплати се извршуваат веднаш, во рок од 2-3 минути. Ова важи за исплати до одредена сума, која со тек на време се зголемува максималниот лимит, во зависност од тоа колку долго сте нивни корисник. За исплата на поголеми суми, процесирањето е во рок од 12 часа, најчесто неколку часа.

Уверете се и сами и регистрирајте се ТУКА искористете го бонусот до 100% на првото обложување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*