Еве зошто обложувачите во Македонија ја обожаваат Coinbet24!

Светски познатата обложувалница Coinbet24 од неодама влезе на македонскиот пазар, но веднаш стана омилена кај онлајн обложувачите во Македонија и тоа од повеќе причини.

Македонска поддршка

Coinbet24 е првата светска обложувалница која нуди македонска поддршка. Тоа значи дека сајтот е на македонски јазик, што овојзможува брза регистрација за само 30 секунди и лесно креирање на тикети.

Уплатата е во македонски денари и може да ја направите од ваште кредитни и дебитни картички. Депонирајте најмалку 250 денари, а минималната уплата за тикет е 10 денари.

Одлична понуда

Coinbet24 нуди одличен избор на спортови и настани на кои можете да се обложувате. Спортското обложување вклучува спортови како кошарка, тенис, хокеј на мраз, американски фудбал, фудбал, рагби, крикет, снукер, бејзбол, одбојка, пикадо, бадминтон, футсал и ракомет.

За некои фудбалски натпревари, бројот на понуди достигнува и до 200, а има и 10.000 натпревари за обложување во живо секој месец.

Бонуси

Бонусите се само едниот сегмент поради кој љубителите на обложувањето ја преферираат Coinbet24, a моменталната понуда е 100% бонус до 6000 денари, кој го добивате при првата уплата, и 20 бесплатни вртења за вашите омилени слот апарати.

Лидер во исплатата и во корисничка поддршка

Кога станува збор за исплатата на средствата, тука Coinbet24 е апсолутен лидер, повеќето исплати се извршуваат веднаш, во рок од 2-3 минути. Ова важи за исплати до одредена сума, која со тек на време се зголемува максималниот лимит, во зависност од тоа колку долго сте нивни корисник. За исплата на поголеми суми, процесирањето е во рок од 12 часа, најчесто неколку часа.

Доколку имате некаков проблем или недоразбирање, на услуга 24 часа ви стои корисничката поддршка, која веднаш ќе ви понуди решение и тоа на македонски јазик.

Ова се само некои од причините зошто онлајн обложувачите ја преферираат Coinbet24. Уверете се и сами и регистрирајте се ТУКА искористете го бонусот до 100% на првото обложување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*