Coinbet24 нуди бонус 100% до 6000 денари!

Coinbet24

Како што ви кажавме пред неколку дена, обложувалницата на Coinbet24 e нова на нашиот пазар, па затоа дава одлични понуди со цел да не привлечи нас како играчи.

Моменталната понуда е 100% бонус до 6000 денари кој може да ги искористите за спортско обложување. Ќе се регистрирате за само 30 секунди, бидејќи сајтот има македонска поддршка, а исто така депозитот е во денари и тоа минималниот депозит е само 100 денари. Со еден збор вреди да се испроба.

Регистрирај се на Coinbet24

Се што треба да направите е:

  1. Креирајте ја вашата сметка ТУКА
  2. Депозирајте најмалку 1000 денари
  3. Уживајте во бонусот

Регистрирај се на Coinbet24
 

1 Trackback / Pingback

  1. Неколку причини – Зошто да ја изберете Coinbet24 !? – Kladenje.mk

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*