Еве како да се регистрирате во обложувалницата на Mozzart и да добиете бонус!

Mozzart обложувалницата која има лиценца во Малта од неодамна започна да функционира на интернет просторот и досега да бидеме искрени за нив може да кажеме само пофални зборови. Имајте на ум дека Mozzart Македонија и Mozzart Малта се две различни обложувалници.

Тие многу често знаат да изненадат со нови и фантастични промоции, а за да бидете дел од тие понуди мора да бидете регистрирани.

Регистрацијата е многу едноставна и дефинитивно нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути. Во продолжение ќе ви претставиме на што треба да внимавате при регистрацијата.

Најпрво кликнете ТУКА и ќе ви се отвори формата за регистрација.

Моцарт регистрација

Најпрво изберете го корисничкото име и внесете го во полето Username, a потоа внесете ја вашата е-маил адреса и лозинка во следните полиња.

Во полето First и Last name внесете го вашето име и презиме и датумот на раѓање, а потоа вашето занимање, адреса, поштенски код и град.

Ја избирате вашата држава, валутата во која сакате да биде вашата сметка во Моцарт и телефонскиот број.

На крај избирате пол и ги штиклирате условите и правата за користење.

Со тоа всушност го завршувате првиот дел од регистрацијата во обложувалницата на Моцарт. За да продолжите понатаму отворете на вашата е-маил адреса и потврдете ја сметката преку линкот кој ви е пристигнат.

Со тоа вашата сметка е активна и следниот чекор што треба да го направите е депозит поточно уплата на сметката.

Уплатата е исто така едноставен процес и се што треба да направите е прикажано во сликата подолу.

Кликнувате во десниот горен агол и ќе ви се отвори прозорочето каде што треба да притиснете на уплата.

Уплата

Откако ќе го направите тоа изберете го за вас најсоодветниот метод за внесување на средства, а скоро секогаш тоа е дебитна или кредитна картичка.

Внесете ја цифрата на посакуваниот депозит, а тука имате можност да изберете дали сакате да го активирате казино бонусот кој ви следува како нов корисник.

Последен чекор е внесувањето на податоци за картичката.

По автоматизам ви се внесуваат податоци за име и презиме и е-маил адреса, а останатите треба да ги внесете вие. Во полето Card Number внесете го вашиот 16 цифрен број од картичката, месецот и годината на истекување, а потоа во полето CVV2 внесете ги трите бројки кои се наоѓаат на вашата картичка од задната страна.

Внесувате телефонски број и сума, а потоа кликнувате на Deposit и вашите средства веднаш ќе бидат достапни на вашата сметка за обложување.

Податоци картичка – Моцарт

37 Trackbacks / Pingbacks

 1. ТИП НА ДЕНОТ: (29.12.2021, 20:45 часот) БЛЕKБУРН – БАРНСЛИ – Kladenje.mk
 2. Тешка Ковид криза во Рио Аве, но одлична можност за Ковиља и за заработка – Kladenje.mk
 3. ТИП НА ДЕНОТ: (08.01.2022, 15:30 часот) ФРАЈБУРГ – АРМИНИЈА БИЛЕФЕЛД – Kladenje.mk
 4. Кои ќе ја освои Африка!? Коефициентите се одлични … – Kladenje.mk
 5. ТИП НА ДЕНОТ: (12.01.2022, 21:00 часот) ИНТЕР – ЈУВЕНТУС – Kladenje.mk
 6. ТИП НА ДЕНОТ: (13.01.2022, 20:45 часот) ЛИВЕРПУЛ – АРСЕНАЛ – Kladenje.mk
 7. ЕП во ракомет: Предлог играчи 14.01.2022 – Kladenje.mk
 8. ТИП НА ДЕНОТ: (20.01.2022, 20:45 часот) АРСЕНАЛ – ЛИВЕРПУЛ – Kladenje.mk
 9. ТИП НА ДЕНОТ: (21.01.2022, 21:00 часот) ЛИОН – СТ. ЕТИЕН – Kladenje.mk
 10. ТИП НА ДЕНОТ: (23.01.2022, 17:30 часот) ЧЕЛЗИ – ТОТЕНХЕМ – Kladenje.mk
 11. ТИП НА ДЕНОТ: (24.01.2022, 17:00 часот) ГВИНЕЈА – ГАМБИЈА – Kladenje.mk
 12. ТИП НА ДЕНОТ: (26.01.2022, 20:00 часот) МАЛИ – ЕКВАТОРИЈАЛНА ГВИНЕЈА – Kladenje.mk
 13. ТИП НА ДЕНОТ: (27.01.2022, 16:00 часот) ОАЕ – СИРИЈА – Kladenje.mk
 14. ТИП НА ДЕНОТ: (28.01.2022, 22:00 часот) КОЛУМБИЈА – ПЕРУ – Kladenje.mk
 15. ТИП НА ДЕНОТ: (29.01.2022, 16:00 часот) БОРНМАУТ – БАРНСЛИ – Kladenje.mk
 16. ТИП НА ДЕНОТ: (31.01.2022, 19:00 часот) БРАУШВАЈГ – ВЕРЛ – Kladenje.mk
 17. ДЕРБИ НА ДЕНОТ: (05.02.2022, 18:00 часот) ИНТЕР – МИЛАН – Kladenje.mk
 18. ТИП НА ДЕНОТ: (07.02.2022, 21:00 часот) АТЛЕТИК БИЛБАО – ЕСПАЊОЛ – Kladenje.mk
 19. ТИП НА ДЕНОТ: (08.02.2022, 20:45 часот) ВЕСТ ХЕМ – ВАТФОРД – Kladenje.mk
 20. ТИП НА ДЕНОТ: (11.02.2022, 21:00 часот) СЕВИЉА – ЕЛЧЕ – Kladenje.mk
 21. ТИП НА ДЕНОТ: (13.02.2022, 21:00 часот) ЕСПАЊОЛ – БАРСЕЛОНА – Kladenje.mk
 22. САЛЦБУРГ – БАЕРН МИНХЕН: Аутсајдер кој знае да изненади и фаворит кој знае да киксира – Kladenje.mk
 23. ТИП НА ДЕНОТ: (19.02.2022, 17:30 часот) БОРУСИЈА ДОРТМУНД – БОРУСИЈА МЕНХЕНГЛАДБАХ – Kladenje.mk
 24. ТИП НА ДЕНОТ: (01.03.2022, 20:30 часот) КРИСТАЛ ПАЛАС – СТОУК – Kladenje.mk
 25. ТИП НА ДЕНОТ: (05.03.2022, 18:00 часот) РОМА – АТАЛАНТА – Kladenje.mk
 26. ДЕРБИ НА ДЕНОТ: (08.03.2022, 21:00 часот) ЛИВЕРПУЛ – ИНТЕР – Kladenje.mk
 27. ТИП НА ДЕНОТ: (11.03.2022, 21:15 часот) БЕНФИКА – ВИЗЕЛА – Kladenje.mk
 28. ТИП НА ДЕНОТ: (12.03.2022, 15:00 часот) САЛЕРНИТАНА – САСУОЛО – Kladenje.mk
 29. ТИП НА ДЕНОТ: (13.03.2022, 19:30 часот) ГРОЈТЕР ФУРТ – ЛАЈПЦИГ – Kladenje.mk
 30. ТИП НА ДЕНОТ: (16.03.2022, 21:00 часот) ЈУВЕНТУС – ВИЉАРЕАЛ – Kladenje.mk
 31. ТИП НА ДЕНОТ: (20.03.2022, 18:00 часот) РОМА – ЛАЦИО – Kladenje.mk
 32. ТИП НА ДЕНОТ: (24.03.2022, 20:45 часот) ШВЕДСКА – ЧЕШКА – Kladenje.mk
 33. ТИП НА ДЕНОТ: (26.03.2022, 16:00 часот) ЕКСЕТЕР – СТИВЕНИЏ – Kladenje.mk
 34. ТИП НА ДЕНОТ: (28.03.2022, 17:30 часот) ТАПАРА – ЛУКО – Kladenje.mk
 35. ТИП НА ДЕНОТ: (02.04.2022, 21:00 часот) РЕАЛ МАДРИД – ЧЕЛЗИ – Kladenje.mk
 36. ТИП НА ДЕНОТ: (19.04.2022, 21:00 часот) БЕТИС - ЕЛЧЕ - Kladenje.mk
 37. ДЕРБИ НА ДЕНОТ: Челзи – Арсенал, битката за Лондон во центарот на вниманието во Англија – Kladenje.mk

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*