Премиер Лига
Вести

Премиер Лига 25-то коло: Најава, анализа и предлог типови

Викендов ќе се одиграат натпреварите од 25-то коло во англиската Премиер Лига. Има доста интересни средби и во сабота и во недела, но дербито на програмата е во недела меѓу старите познаници Мурињо и Пеп, […]

Ла лига
Вести

Ла Лига 22-ро коло: Најава, анализа и предлог типови

Овој викенд на програмата се натпреварите од 22-то коло од шпанската Ла Лига, а секако најинтересно ќе биде во Мадрид каде што Реал на домашниот Бернабе ќе го дочека Атлетико Мадрид. Гранада Еспањол – Х2 […]

Вулверхемптон
Анализа на натпревари

Ман.Јунајтед – Вулвс: Кој ќе слави на третиот меѓусебен меч овој месец!?

Манчестер Јунајтед е домаќин на Вулверхемптон во рамки на 25-то коло на Премиер Лигата. Ова ќе биде трет меѓусебен дуел на двете екипи овој месец. Прво беше нерешено, па славеше Јунајтед. Но тие дуели беа […]

пад на коефициенти
Вести

Натпревар со драстичен пад на коефициентот (31.01.2020)

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од турската втора лига. Аданаспор – Османлиспор – 1 @ 2.50 во Bet365 Почетната вредност за победа на Аданаспор беше 3.75, а во моментов бележи […]

Тип на денот

ТИП НА ДЕНОТ: (31.01.2020,18:00) БАШАКШЕХИР – ГЕНЧЕЛБИРЛИГИ

ДОМАЌИНИТЕ СЕ ВО ОДЛИЧНА ФОРМА Турција, Лига 1, 31.01.2020: Башакшехир – Генчелбирлиги ТИП 1 Резултат:  За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Башакшехир и Генчелбирлиги од рамките на турската Супер лига. Домаќините се […]

што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес?

Што се уплаќа денес? (31.01.2020)

Веруваме дека денес уплатата ќе биде точен показател, а ние ќе наплатиме супер квота. Халешчер – Викторија Келн – 1 @ 1.65 Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 37.584 евра. За победа на Халешчер уплатени […]

тикет на денот
Тикет на денот

Тикет на денот (петок, 31.01.2020)

Денешниот тикет се надеваме дека ќе биде одличен вовед во викендот кој ни претстои, а ова се нашите предлози… Кортрајк – Стандард – 2 @ 1.95 во 1xBet Кортрајк е на 12-та позиција и има […]

Херта - Шалке
Анализа на натпревари

Херта – Шалке: Херта сака победничка серија, Шалке ќе се вади за поразот минатото коло

20-то коло во германската Бундеслига ќе стартува во петок со натпреварот меѓу Херта и Шалке во Берлин. Двете екипи си имаат свои предности и амбиции за овој меч и тешко е да се предвиди конечниот […]