Натпревар со драстичен пад на коефициентот (31.01.2020)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од турската втора лига.

Аданаспор – Османлиспор – 1 @ 2.50 во Bet365

Почетната вредност за победа на Аданаспор беше 3.75, а во моментов бележи пад од скоро 19% и се плаќа со квота 2.50 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*