Натпревар со драстичен пад на коефициентот (30.01.2020)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од Премиер лигата на Саудиска Арабија.

Ал Етифак – Ал Вехда – 1 @ 2.60  во Bet365

Почетната вредност за победа на Ал Етифак беше 3.40, а во моментов бележи пад од скоро 24% и се плаќа со квота 2.60 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*