Премиер Лига
Вести

Премиер Лига 14-то коло: Најава, анализа и предлог типови

Во англиската Премиер Лига викендов на програмата се натпреварите од 14-то коло. Не очекуваат неколку интересни средби, особено во недела кога ќе се одиграат две големи гратски дербија. Кардиф – Вулверхемптон – Х2 @ 1.34 […]

бундеслига
Анализа на натпревари

Бундеслига 13-то коло: Најава, анализа и предлог типови

Бундеслигата овој викенд ќе го изигра 13-то коло, а најмногу внимание ќе одвлече дуелот помеѓу Вердер и Баерн Минхен. Фортуна – Мајнц – Г.Г @ 1.65 во Coinbet24 Фортуна беше креатор на најголемата сензација минатото […]

Ла лига
Анализа на натпревари

Ла Лига 14-то коло: Најава, анализа и предлог типови

Oвој викенд на програмата е 14-то коло на шпанската Ла Лига. Од минатото коло, новиот лидер на првенството е Севиља која вешто го искористи реми резултатот на Ванда Метрополитано. Рајо Валекано – Еибар – 1 […]

што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес?

Што се уплаќа денес? (30.11.2018)

За почеток на викендот во оваа категорија ви претставуваме одличен натпревар со супер коефициент и солидна уплата. Рајо Валекано – Еибар – 2 @ 2.52 Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 30.578 евра. За победа […]

тикет на денот
Тикет на денот

Тикет на денот (петок, 30.11.2018)

Новиот кладилничарски викенд е пред нас. Некои лиги наскоро ќе бидат прекинати, па фудбалерите ќе мораат на зимска пауза, а останатите ќе играат до католички Божиќ, со исклучок на Англичаните. Ебјерг – Олборг – 0-2 […]

екстра тикети
Вести

Екстра тикети од Coinbet24: Зголемени коефициенти за 20% (30.11.2018)

Обложувалницата Coinbet24 излезе со специјална понуда за вас „Екстра тикети“ на кој добивате 20% зголемени коефициенти секој ден. Coinbet24 е една од водечките обложувалници на македонскиот пазар и постојано ја зголемува својата понуда со цел да […]

Вести

Обложувачи внимавајте: Еве со каков тим ќе игра Арсенал вечерва!

Тренерот на Арсенал, Унаи Емери изјави дека одлуката на УЕФА да го премести мечот против Ворскла на друга локација влијаела на припремите на неговиот тим. Натпреварот требаше да се игра на стадионот во Полтава, но […]

традиција
Анализа на натпревари

Традиционално играат гол-гол, а денес коефициентот е повеќе од одличен!

Денес од 17:45 во рамките на 11-то заостанато коло на алжирската прва лига се сретнуваат екипите на УСМ Алжер и Сетиф. Домаќините моментално се лидери на табелата и се во одлична форма и досега имаат […]

што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес?

Што се уплаќа денес? (29.11.2018)

Вчера и заврчера забележавме добивка во оваа категорија, па се надеваме дека и денес ќе биде така. Астана – Динамо Киев – Х @ 2.54 Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 80.771 евра. За победа […]

Тикет на денот

Тикет на денот (четврток, 29.11.2018)

Четвртокот е познат по натпреварите од Лига Европа. Денес ја имаме комплетната понуда од ова натпреварување и ќе се потрудиме да составиме добитен тикет. Спартак Москва – Рапид – 1 @ 1.65 во Coinbet24 Двата […]