специјал тикет
Вести

Специјал тикет за натпреварот Интер – Аталанта

Денес во рамките на 31-то коло од италијанската елитна фудбалска лига, Серија А, се сретнуваат екиптие на Интер и Аталанта.  Интер има мала предност во однос на Аталанта, односно ја има посакуваната позиција која води […]

специјал тикет
Вести

Специјал тикет за натпреварот Јувентус – Милан

Денес од 18:00 во рамките на 31-то коло од Серија А ќе се сретнат екипите на Јувентус и Милан. Јувентус математички се уште ја нема обезбедено титулата, но има огромна предност пред второпласираниот Наполи, така […]

специјал тикет
Вести

Специјал тикет за натпреварот Рома – Фиорентина

Вечер се играат натпреварите од вонредното коло на Серија А, а како најинтересен го издвојуваме дуелот помеѓу Рома и Фиорнетина. Рома практично се уште има шанси за европските купови, но треба да прикаже и реално […]

специјал тикет
Вести

Специјал тикет за натпреварот Холандија – Гермнија – коефициент

И денес продолжуваат натпреварите од квалификациите за Европското првенство 2020. Имаме голем избор на натпревари, но ние го избравме дуелот помеѓу Холандија и Германија. Холандија веќе оддамна нема забележано некој посебен успех, па сега ќе […]

специјал тикет
Вести

Специјал тикет за натпреварот Англија – Чешка – коефициент 15

Денес на менито ги имаме натпреварите од квалификациите за европското првенство 2020 година. Вечер од 20:45 на програмата го имаме дуелот помеѓу Англија и Чешка. Благодарение на опцијата Bet Builder, во најдобрата онлајн обложувалница Bet365, […]

специјал тикет
Вести

Специјал тикет за натпреварот Македонија – Летонија

Денес започнуваат натпреварите од квалификациите за европското првенство 2020 година, па на менито имаме многу натпревари. Меѓу широката понуда за обложување, тука е и нашата Македонија која ќе ги мери силите со Летонија. По тој […]

специјал тикет
Вести

Специјал тикет за натпреварот Славија Прага – Севиља

Денес со почеток од 19:00 и 21:00 на програмата ги имаме реванш натпреварите од 1/8 финалето на второто најјако европско фудбалско натпреварување, Лига Европа. Во првиот дел не видовме кој знае какви изненадувања, односно единствено […]

специјал тикет
Вести

Специјал тикет за натпреварот ПСЖ – Манчестер Јунајтед

Денес од 21:00 на програмата ги имаме реванш натпреварите од 1/8 финалето на најелитното европско фудбалско натпреварување. Како дерби го издвојуваме дуелот помеѓу ПСЖ и Манчестер Јунајтед. Во првиот дел ПСЖ создаде предност од 2-0, […]