специјал тикет
Вести

Специјал тикет за натпреварот Славија Прага – Севиља

Денес со почеток од 19:00 и 21:00 на програмата ги имаме реванш натпреварите од 1/8 финалето на второто најјако европско фудбалско натпреварување, Лига Европа. Во првиот дел не видовме кој знае какви изненадувања, односно единствено […]

специјал тикет
Вести

Специјал тикет за натпреварот ПСЖ – Манчестер Јунајтед

Денес од 21:00 на програмата ги имаме реванш натпреварите од 1/8 финалето на најелитното европско фудбалско натпреварување. Како дерби го издвојуваме дуелот помеѓу ПСЖ и Манчестер Јунајтед. Во првиот дел ПСЖ создаде предност од 2-0, […]

специјал тикет
Вести

Специјал тикет за натпреварот Атлетико Мадрид – Јувентус – коефициент 51

Денес од 21:00 во рамките на најелитното фудбалско натпреварување, Лига на шампиони ќе се сретнат екипите на Атлетико Мадрид и Јувентус. На стадионот Ванда Метрополитано, Атлетико Мадрид ќе биде домаќин, додека атмосферата ќе „врие“ бидејќи […]

специјал тикет
Вести

Специјал тикет за натпреварот Лацио – Севиља

Денес од 18:55 започнуваат натпреварите од 1/16 финалето на второто европско натпреварување, Лига Европа. Во рамките на тоа натпреварување се сретнуваат екипите на Лацио и Севиља. Домаќините се во подобар однос за разлика од противникот […]

специјал тикет
Вести

Специјал тикет за натпреварот Барселона – Реал Мадрид – 51 коефициент!

Денес од 21:00 во рамките на Куп на кралот во Шпанија, на Ноу Камп ќе се сретнат вечните ривали Барселона и Реал Мадрид. Барселона можеби е во предност во поглед на формата, бидејќи играат подобро, […]

специјал тикет
Вести

Специјал тикет за натпреварот Челзи – Тотенхем – коефициент 34!

Вечер од 20:45 во рамките на англискиот ЕФЛ куп, во реванш натпревар силите ќе ги одмерат екипите на Челзи и Тотенхем. Челзи има негатива од 0-1, бидејќи Тотенхем беше нијанса подобар во првиот натпревар и […]

специјал тикет
Вести

Коефициент 34: Специјал тикет за натпреварот Наполи -Лацио

Вечер во 20:30 се игра натпревар помеѓу Наполи и Лацио кој слободно може да го наречеме дерби на колото. Наполи игра одлично и по некое непишано правило се наоѓа на втората позиција веднаш зад Јувентус, […]

специјал тикет
Вести

„ЛУД специјал“ тикет со коефициент 51 за натпреварот Манчестер Сити – Ливерпул

Вечер во 21:00 ќе се игра можеби и најинтересниот натпревар за оваа година во Премиер лигата, а ќе се сретнат екипите на Манчестер Сити и Ливерпул. Сити после неочекуваните порази им даде шанса на Ливерпул […]

специјал тикет
Анализа на натпревари

Специјал тикет за италијанското дерби Интер – Наполи

Денес од 20:30, во рамките на италијанската елита Серија А ќе се сретнат на дерби натпревар тимовите на Интер и Наполи. Интер моментално е на третата позиција со вкупно освоени 33 бода и досега има […]