традиција
Анализа на натпревари

Мирен и неефикасен натпревар ни претстои во Португалија 1?!

Во рамките на 27-то коло од португалската Премиер Лига, денес од 21:00 се сретнуваат екипите на Боависта и Беленесес. Боависта се наоѓа на 13-та позиција со вкупно освоени 26 бода преку 7 победи, 5 реми […]

Тип на денот

ТИП НА ДЕНОТ: (31.03.2019,17:30) ЛИВЕРПУЛ – ТОТЕНХЕМ

ДЕРБИ ВО ПРЕМИЕР ЛИГА Англија, Премиер Лига, 31.03.2019: Ливерпул – Тотенхем ТИП Г.Г Резултат: 2-1 За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Ливерпул и Тотенхем од рамките на англиската Премиер Лига. Ливерпул како […]

што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес?

Што се уплаќа денес? (31.03.2019)

За денес во рамките на категоријата „Што се уплаќа денес“ ќе ви претставиме натпревар со икслучитено висока уплата и одличен коефициент. Фиорнетина – Торино – 1 @ 2.28 Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 13.904 […]

тикет на денот
Тикет на денот

Тикет на денот (недела,31.03.2019)

И денешниот ден изобилува со натпревари, па многу лесно го составивме тикетот на денот кој сметаме дека има големи шанси за пролаз. Интер – Лацио – 1 @ 2.35 во 1xBet Интер прикажа одличен натпревар […]

Анализа на натпревари

Дерби на денот: Ливерпул – Тотенхем, тактичка анализа и предлог тип

Ливерпул е фаворит против Тотенхем, тие се бркаат со Сити во битката за титулата, играат дома и се во подобра форма. Тотенхем долго време беше блиску до Ливерпул и Сити, но игра слабо во последно […]

Тип на денот

ТИП НА ДЕНОТ: (30.03.2019,16:00) МАНЧСТЕР ЈУНАЈТЕД – ВОТФОРД

ЈУНАЈТЕД Е ПОКВАЛИТЕТЕН ТИМ Англија, Премиер Лига, 30.03.2019: Манчестер Јунајтед – Вотфорд ТИП 1 Резултат: 2-1 За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Манчестер Јунајтед – Вотфорд од рамките на англиската Премиер Лига. […]

што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес?

Што се уплаќа денес? (30.03.2019)

Вчера бевме успешни во оваа категорија, поточно уплатата беше одличен показател за да наплатиме супер коефициент. За денес исто така сингл со прилично висок уплата. Лестер – Бормут – 1 @ 1.86 Вкупната уплата на […]

тикет на денот
Тикет на денот

Тикет на денот (30.03.2019)

Денес понудата е одлична и располага со голем број натпревари. Се и сешто има на репертоарот, но ние треба да ги избегнеме потенциалните „мини“. Кристал Палас – Хадерсфилд – 1 @ 1.45 во 1xBet Орлите […]

Премиер Лига
Вести

Премиер Лига 32-ро коло: Најава, анализа и предлог типови

Во англиската Премиер Лига, на програмата се натпреварите од 32-то коло. Ќе следиме доста интересни средби како во битката за опстанок, така и во битката за излез во Европа. Дербито е во недела помеѓу Ливерпул […]