Специјал тикет за натпреварот Интер – Аталанта

специјал тикет

Денес во рамките на 31-то коло од италијанската елитна фудбалска лига, Серија А, се сретнуваат екиптие на Интер и Аталанта. 

Интер има мала предност во однос на Аталанта, односно ја има посакуваната позиција која води во ЛШ и се што треба да направи е да ја сочува. Од друга страна, на Аталанта им претстои грчевита борба за таков пласман, па на овој дуел ќе бидат посебно мотивирани.

Ние со помош на Bet Builder опцијата која ја има во Bet365 составивме тикет само од овој натпревар, но избравме повеќе типови.

Вкупниот коефициент е 13, а нашиот избор е:

  • Повеќе од 3.5 картони на натпреварот
  • Х/1
  • Двата тима да постигнат гол

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

Be the first to comment

Leave a Reply