Специјал тикет за натпреварот Холандија – Гермнија – коефициент

специјал тикет

И денес продолжуваат натпреварите од квалификациите за Европското првенство 2020. Имаме голем избор на натпревари, но ние го избравме дуелот помеѓу Холандија и Германија.

Холандија веќе оддамна нема забележано некој посебен успех, па сега ќе сака да се докажи во овој дел. Од друга страна Германците се „машинерија“ за фудбал и нема лесно да се предадат.

Сметаме дека овој е најинтересен дуел за денес и затоа решивме да составиме специјал тикет во Bet365 со Bet Builder само од овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 17, а нашиот избор е:

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

Be the first to comment

Leave a Reply