Специјал тикет за натпреварот Лил – ПСЖ

специјал тикет

Денес од 21:00 во рамките на 32-то коло од француската Прва лига се сретнуваат екипите на Лил и ПСЖ.

Лил е на втората позиција на табелата и може да кажеме дека се најпријатното изненадување оваа сезона. Од друга страна ПСЖ скоро и ја зеде титулата, па веруваме дека нема да притиска кој знае колку на овој натпревар.

Со оглед на тоа што играат првиот и вториот на табелата овој дуел може да го наречеме дерби. Сметаме дека ќе биде доста интересен дуел, па затоа и составивме специјал тикет во Bet365.

Вкупниот коефициент е 19, а нашиот избор е:

  • Х-Х
  • Двата тима да постигнат гол
  • Мбапе да постигне гол

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*