Специјал тикет за натпреварот Рома – Фиорентина

специјал тикет

Вечер се играат натпреварите од вонредното коло на Серија А, а како најинтересен го издвојуваме дуелот помеѓу Рома и Фиорнетина.

Рома практично се уште има шанси за европските купови, но треба да прикаже и реално подобри игри, додека Фиорентина на некој начин ги изгуби сите шанси. Како и да е ова ќе биде еден интересен натпревар и полн со возбудливи случувања.

Во најдобрата онлајн обложувалница bet365 има опција Bet Builder. Tоа е опција со која ви избирате повеќе типови и тоа само за еден натпревар. Ние токму за овој натпревар ја искористивме оваа опција и составивме одличен тикет.

Вкупниот коефициент е 13, а нашиот избор е:

  • Повеќе од 3.5 картони на натпреварот
  • Х/Х
  • Двата тима да постигнат гол

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*