специјал тикет
Вести

Специјал тикет за натпреварот Уганда – Египет – коефициент 10

Денес од 21:00 во рамктие на 3-то коло од афричкиот Куп на нации се сретнуваат екипите на Уганда и Египет. Уганда одлично започна во овој дел од натпреварувањето и досега запиша едно реми и една […]

традиција
Анализа на натпревари

Кога се сретнуваат овие два ривали, мрежите секогаш се полни!

Денес од 18:00 во рамките на норвешката прва лига се сретнуваат екипите на Стабаек и Ранхеим. Стабаек се наоѓа на претпоследната позиција на табелата и има вкупно 10 бода со учинок од 3 победи, 1 […]

Тип на денот

ТИП НА ДЕНОТ: (30.06.2019,18:00) БУРУНДИ – ГВИНЕЈА

ГВИНЕЈА ЗА ПЛАСМАН ВО НОКАУТ ФАЗА Африка, Куп на нации, 30.06.2019: Бурунди – Гвинеја ТИП 2 Резултат: 0-2 За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу репрезентациите на Бурунди и Гвинеја од рамките на […]

што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес?

Што се уплаќа денес? (30.06.2019)

Веќе и сами сте сведоци на тоа колку пати уплатата ни била одличен показател и не „почестила“ со огромен коефициент. За денес веруваме дека повторно ќе биде така, па ви претставуваме сингл натпревар. Уганда – […]

тикет на денот
Тикет на денот

Тикет на денот (недела, 30.06.2019)

Денес иако понудата е послаба од вообичаено, сепак ние нема да ве оставиме без тикет на денот. Норкопинг – Сириус – 1/1 @ 2.20 во 1xBet Домаќините се во одлична форма, а тоа го докажуваат […]

Копа Америка 2019

Дерби на денот: Дали Уругвај ќе ја оправда улогата на фаворит?

Познати ни се трите екипи кои успеаа да стигнат до ½ финале, а вечерашниот дуел помеѓу Уругвај и Перу ќе ни го донесе и последниот полуфиналист. Уругвај: Фантастична игра во првата фаза! Сигурно е дека […]

традиција
Анализа на натпревари

Белорусите денес ќе не почестат со одлична квота и „досаден“ натпревар!?

Денес од 18:00 во рамките на белоруската прва лига ќе се сретнат екипите на Городеја и Слутск. Городеја се наоѓа на 9-та позиција со квупно 16 бода кои ги има освоено преку 4 победи, 4 […]

Тип на денот

ТИП НА ДЕНОТ: (29.06.2019,18:00) РОЗЕНБОРГ – КРИСТИАНСУНД

РОЗЕНБОРГ Е ФАВОРИТ Норвешка, Елитесериен, 29.06.2019: Розенборг – Кристиансунд ТИП 1 Резултат: 1-0 За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Розенборг и Кристиансунд од рамките на норвешката елитесериен лига. Розенборг иако на почетокот […]

што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес?

Што се уплаќа денес? (29.06.2019)

За денес уплатата ни нуди натпревар од Копа Америка, па се надеваме дека тоа ќе биде точен показател. Уругвај – Перу – 1 @ 1.60 Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 285.188 евра. За победа […]

тикет на денот
Тикет на денот

Тикет на денот (сабота, 29.06.2019)

Оваа сабота за разлика од другите саботи е нешто послаба со понуда, но така ќе биде и во наредните неколку, но сепак ние нема да ве оставиме без тикет на денот. ВПС – Илвес – […]