Специјал тикет за натпреварот Англија – Чешка – коефициент 15

специјал тикет

Денес на менито ги имаме натпреварите од квалификациите за европското првенство 2020 година.

Вечер од 20:45 на програмата го имаме дуелот помеѓу Англија и Чешка.

Благодарение на опцијата Bet Builder, во најдобрата онлајн обложувалница Bet365, ние имаме можност да типуваме повеќе знаци и тоа само за еден натпревар, а притоа да ги комбинираме меѓусебно.

Вкупниот коефициент за овој специјал тикет е 15, а нашиот избор е:

  • 1/1
  • Повеќе голови во второ полувреме
  • Повеќе од 7.5 корнери за Англија
  • Повеќе од 2.5 гола на натпреварот

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

Be the first to comment

Leave a Reply