традиција
Анализа на натпревари

Овие два тима често играат со голови, а за денес коефициентот е одличен!

Денес од 17:30 во рамките на 25-то коло од руската Премиер Лига се сретнуваат екипите на Самара и Урал. Самара после 24 изиграни натпревари се наоѓа на 13-та позиција, односно на врвот од зоната за […]

Анализа на натпревари

Дерби на денот: Домаќинот за титула, гостите за Лига Европа!

Уште едно вечно дерби е пред нас. Веќе подолго период бодовната, а и секоја друга разлика помеѓу најголемите српски клубови не била ваква. Звезда е на прагот за новата титула, додека Партизан се бори за […]

Тип на денот

ТИП НА ДЕНОТ: (25.04.2019,20:45) СЕВИЉА – РАЈО ВАЛЕКАНО

СЕВИЉА БЕЗ ПРАВО НА КИКС Шпанија, Ла Лига, 25.04.2019: Севиља – Рајо Валекано ТИП 1/1 Резултат:  За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Севиља и Рајо Валекано од рамките на шпанската прва лига, […]

што се уплаќа денес
Тикет на денот

Што се уплаќа денес? (25.04.2019)

Вчера запишавме добивка во оваа наша омилена категорија, па се надеваме дека и денес може уплатата да биде одличен показател. Хетафе – Реал Мадрид – 2 @ 2.06 Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 54.771 […]

тикет на денот
Тикет на денот

Тикет на денот (четврток, 25.04.2019)

Љубителите на фудбалот денес ќе имаат прилика да погледнат уште едно вечно дерби помеѓу Црвена Звезда и Партизан, а освен тоа на програмата имаме и натпревари од другите лиги. Сосиедад – Виљареал – ГГ @ […]

Бонус

Време е за нов почеток – Време е за 7500 денари бонус!

Неодамна на нашиот пазар се појави обложувалница под името 22Bet која нуди одлични квоти и разни промоции. Кога станува збор за промоциите, се разбира, тука е бонусот за добредојде во вредност до 7500 денари која […]

Вести

Обложувалниците „тријат раце“: Поразот на О`Саливен значи голем приход за обложувачката индустрија!

Периодот кога се игра Светското првенство во снукер, од втората половина на април до крајот на првата недела од мај, многу го сметаат како најубав дел од годината, особено за љубителите на снукерот. Ова светско […]

специјал тикет
Вести

Специјал тикет за натпреварот Милан – Лацио – коефициент 12

Денес во рамките на италијанскиот куп се игра вториот натпревар помеѓу Милан и Лацио. Првиот дуел заврши реми без голови, па затоа ова ќе биде еден од поинтересните дуели на денешната понуда. Милан како да […]

традиција
Анализа на натпревари

Уште еден неефикасен натпревар во украинското првенство!?

Со почеток од 16:00 во рамките на 25-то коло од украинската Премиер Лига се сретнуваат екипите на Олександрија и Мариопул. Олександрија моментално е на 3-та позиција на табелата со вкупно 44 бода и на своето […]

Тип на денот

ТИП НА ДЕНОТ: (24.04.2019,20:45) ВОЛВС – АРСЕНАЛ

АРСЕНАЛ НЕМА ДА БИДЕ ПОРАЗЕН Англија, Премиер Лига, 23.04.2019: Волвс – Арсенал ТИП Х2 Резултат: 3-1 За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Волвс и Арсенал од рамките на англиската Премиер лига. Волвс […]