Специјал тикет за натпреварот Бордо – Марсеј

специјал тикет

Денес во 20:45 во рамките на 31-то коло од француската Лига 1 се сретнуваат екипите на Бордо и Марсеј.

Додека на домаќините им е удобно во средината на табелата, Марсеј мора да победува доколку сака да ја оствари својата примарна цел, а тоа е пласман во еден од европските купови.

Овој натпревар сметаме дека ќе биде доста интересен, па затоа решивме и да направиме „специјал“ тикет со повеќе знаци. Благодарение на Bet Builder во Bet365 тоа е возможно, а исто така гарантира голема забава.

Вкупниот коефициент е 8, а нашиот избор е:

  • Х/2
  • Повеќе голови во второ полувреме
  • Помалку од 2.5 гола на натпреварот

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*