Специјал тикет за натпреварот Македонија – Летонија

специјал тикет

Денес започнуваат натпреварите од квалификациите за европското првенство 2020 година, па на менито имаме многу натпревари.

Меѓу широката понуда за обложување, тука е и нашата Македонија која ќе ги мери силите со Летонија. По тој повод ние составиме специјал тикет токму за тој дуел.

Специјал тикетот е избор на повеќе типови за еден натпревар, а тоа е овозможено во Bet365 благодарение на опцијата Bet Builder.

Вкупниот коефициент изнесува 9.50, а нашиот избор е:

  • 1/1
  • Повеќе од 2.5 гола
  • Повеќе голови во второ полувреме
  • Пандев постигнува гол

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*