Специјал тикет за натпреварот Бразил – Боливија

специјал тикет

Вечер во 02:30 после полноќ започнува 46-то издание по ред на меѓународниот турнир наречен Копа Америка. 

Бразил е домаќин, а поради тоа ќе ја има честа и да го отвори турнирот со натпревар против Боливија. Во овој дуел, домаќините се апсолутни фаворити, па веруваме дека ќе започнат со убедлива победа.

За натпреварот да биде поинтересен, ние ви претставуваме специјал тикет, односно тикет составен во Bet365 од повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 11, а нашиот избор е:

  • Габриел Жезус да постигне гол
  • 1/1
  • Повеќе од 6.5 гола на натпреварот

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*