Специјал тикет за натпреварот Јувентус – Милан

специјал тикет

Денес од 18:00 во рамките на 31-то коло од Серија А ќе се сретнат екипите на Јувентус и Милан.

Јувентус математички се уште ја нема обезбедено титулата, но има огромна предност пред второпласираниот Наполи, така што простор за грижи нема. Освен тоа, Јувентус има обврски во ЛШ, па можеби ќе се фокусира на тој натпревар. Од друга страна Милан се бори за пласман во ЛШ, па има посебна мотивација.

Благодарение на Bet Builder во Bet365 ние составиме тикет од три типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 11, а нашиот избор е:

  • Победник на натпреварот – Милан
  • Пјонтек постигнува гол
  • Повеќе од 3.5 картони на натпреварот

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

Be the first to comment

Leave a Reply