Специјал тикет за натпреварот Славија Прага – Севиља

специјал тикет

Денес со почеток од 19:00 и 21:00 на програмата ги имаме реванш натпреварите од 1/8 финалето на второто најјако европско фудбалско натпреварување, Лига Европа.

Во првиот дел не видовме кој знае какви изненадувања, односно единствено што не изненади беше токму овој дуел помеѓу Севиља и Славија Прага. Иако фудбалерите на Севиља беа подоминантни сепак не успеаа да победат и се задоволија со реми. Моментално Славија Прага е во поповолна ситуација, бидејќи има два гола во гости, но Севиља не смееме да ја отпишеме.

Ние решивме за овој дуел да составиме тикет во Bet365, кој благодарение на Bet Builder може да избереме повеќе типови за еден натпревар и да ги комбинираме меѓусебно.

Вкупниот коефициент е 11, а нашиот избор е:

  • 2/2
  • Повеќе голови во второ полувреме
  • Двата тима да постигнат гол
  • Повеќе од 2.5 гола на натпреварот

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*