Ла лига
Вести

Примера 3-то коло: Најава, анализа и предлог типови!

Ова коло на програмата е 3-то коло од шпанската Примера кое ќе го одбележат две градски дербија Леванте – Валенсија и Бетис – Севиља. Гетафе – Ваљадолид 1 @1.91 во Coinbet24 Домаќинот има половичен учинок […]

Премиер Лига
Вести

Премиер Лига 4-то коло: Најава, анализа и предлог типови!

Викендов на програмата се натпреварите од 4-то коло во Премиер Лигата. Ова коло нема дерби дуел, но затоа има неколку интересни натпревари кои привлекуваат големо внимание. Во продолжение прочитајте мини анализа за секој меч поединечно, […]

бундеслига
Вести

Бундеслига 2-ро коло: Најава, анализа и предлог типови!

Викендов на програмата е второто коло од Бундеслигата во кое Баерн и Дортмунд ќе се обидат да ја продолжат низата, додека Лајпциг и Хофенхајм ќе ги бараат првите бодови. Хановер – Борусија Дортмунд 2 @1.67 […]

Вести

Што се уплаќа денес (петок, 31.08.2018)

Денес повторно ќе ви посочиме каде и на кои натпревари одат најголемите уплати во обложувалниците, што често се покажува како добар показател. Хановер – Борусија Дортмунд 2 @1.64 Вкупната уплата на овој дуел изнесува 48.284 […]

Тикет на денот

Екстра тикети од Coinbet24: Зголемени коефициенти за 20% (31.08.2018)

Обложувалницата Coinbet24 излезе со специјална понуда за вас „Екстра тикети“ на кој добивате 20% зголемени коефициенти секој ден. Coinbet24 е една од водечките обложувалници на македонскиот пазар и постојано ја зголемува својата понуда со цел да […]

тикет на денот
Тикет на денот

Тикет на денот (петок, 31.08.2018)

И денес нашата редакција традиционално ќе ви пониди предлог тикет на денот. Милан – Рома ГГ @1.64 во 1xBet Иако го загубија првиот меч, сепак се виде дека Милан оваа сезона е организиран тим со […]

Вести

Сакате да се обложите дека Мурињо ќе добие отказ? Еве колку е коефициентот!

Голем дел од фудбалската јавност смета дека Жозе Мурињо е пред отказ и дека е само прашање на време кога тој ќе се случи. Поради лошиот почеток на Манчестер Јунајтед во Премиер лигата, дел од […]

Вести

Што се уплаќа денес (30.08.2018)

Денес повторно ќе ви посочиме каде и на кои натпревари одат најголемите уплати во обложувалниците, што често се покажува како добар показател. Копенхаген – Аталанта 2 @1.87 Севкупната уплата на овој дуел изнесува 70.134 евра […]

екстра тикет
Тикет на денот

Екстра тикети од Coinbet24: Зголемени коефициенти за 20% (30.08.2018)

Обложувалницата Coinbet24 излезе со специјална понуда за вас „Екстра тикети“ на кој добивате 20% зголемени коефициенти секој ден. Coinbet24 е една од водечките обложувалници на македонскиот пазар и постојано ја зголемува својата понуда со цел да […]