Специјал тикет за натпреварот Розенборг – Шкендија

специјал тикет

Денес се играат првите натпревари од последното квалификациско коло за Лига Европа. 

Ние решивме да составиме тикет само од натпреварот помеѓу Розенброг и Шкендија. Двете екипи поминаа тежок пат до тука, а Розенборг има поквалитетен тим за да помине понатаму.

Собравме вкупно коефициент 10, а нашиот избор е:

  • Полувреме/крај – 1/1
  • Двата тима постигнуваат гол
  • Повеќе од 0.5 корнери во првите 10 минути

специјал тикет

Изиграј го специјал тикетот во Bet365

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*