Специјал тикет за натпреварот Ливерпул – Наполи

специјал тикет

Денес на програмата ги имаме и последните натпреварите од групната фаза на Лигата на шампиони, а еден од поинтересните ќе биде дуелот помеѓу Ливерпул и Наполи.

Се уште е неизвесно во оваа група и постојат многу калкулации за тоа кој понатаму, па очекуваме голема борба.

Ние благодарение на Bet Builder од обложувалницата на Bet365 ви составивме интересен тикет само од еден натпревар со повеќе типови.

Вкупниот коефициент изнесува 19, а нашиот избор е:

  • Х-1
  • Повеќе голови во второ полувреме
  • Двата тима да постигнат гол
  • Мохамед Салах постигнува гол

Изиграј го специјал тикетот во Bet365

Be the first to comment

Leave a Reply