Специјал тикет за натпреварот Хрватска – Шпанија

специјал тикет

Денес од 20:45 во рамките на група А од Лигата на нанции ќе се сретнат селекциите на Хрватска и Шпанија.

Хрватите беа најпријатното изненадување на Мундијалот, додека Шпанците се авторитетни кога станува збор за фудбалот.

Ние за вечер, благодарение на Bet Builder-oт oд Bet365, ви составивме тикет со интересни типови за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 8.00, а нашиот избор е:

  • Победа за Шпанија
  • Двата тима да постигнат гол
  • Повеќе од 6.5 корнери на натпреварот
  • Повеќе од 2.5 картони на натпреварот

Изиграј го специјал тикетот во Bet365

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*