традиција
Вести

Средбите на овие две селекции секогаш се „досадни“ и без многу голови!

Денес од 18:00 во рамките на репрезентациските пријателски натпревари ќе се сретнат селекциите на Катар и Иран. Катар во последните пет натпревари има запишано 3 победи, 1 пораз и едно реми, а притоа само на […]

малери и махери
Вести

Малери и махери на колото

За последен пат оваа година ви ги претставуваме малерите и махерите кои го обележаа минатиот викенд.  Малер 1 Иако од Барнли – Вест Хем очекувавме голема ефикасност, сепак тој натпревар заврши 2-0 во корист на […]

Тип на денот

ТИП НА ДЕНОТ: (31.12.2018,18:00) МАРМОРЕК – КФАР САБА

ГОСТИТЕ ВО БОРБА ЗА ЛИДЕРСКАТА ПОЗИЦИЈА Израел, Леумит Лига, 30.12.2018: Мраморек – Кфар Саба ТИП 2 Резултат:  За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Мраморек и Кфар Саба од израелската Леумит лига. Домаќините се […]

што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес?

Што се уплаќа денес? (31.12.2018)

Денес кладилничарската понуда поради новогодишните празници е очајна, па затоа ви претставуваме сингл натпревар на кој има нешто помала уплата. Кардиф – Бери Таун – 2 @ 2.26 Вкупната уплата на овој натпревар 7400 евра. […]

тикет на денот
Тикет на денот

Тикет на денот (понеделник, 31.12.2018)

Последниот ден од календарската година не изобилува со спортски активности. Отворена е тениската сезона, а се играат и неколку репрезентациски дуели, воглавно во подалечните земји. Катар – Иран – 0-1 @ 2.47 во 1xBet Домаќинот […]

Тип на денот

ТИП НА ДЕНОТ: (30.12.2018,15:15) САУТЕМПТОН – МАНЧЕСТЕР СИТИ

ГРАЃАНИТЕ ЗА ИЗЛЕЗ ОД КРИЗАТА Англија, Премиер Лига, 30.12.2018: Саутемптон – Манчестер Сити ТИП 2/2 Резултат: 1-3 За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Саутемптон и Манчестер Сити од рамките на Премиер Лигата. Домаќините […]

што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес?

Што се уплаќа денес? (30.12.2018)

За денес во оваа категорија имаме натпревар со солиден коефициент и интересен распоред на уплатата. Кристал Палас – Челзи – 2 @ 1.78 Вкупната уплата за овој натпревар изнесува 471.947 евра. За победа на домаќинот […]

тикет на денот
Тикет на денот

Тикет на денот (недела, 30.12.2018)

За денес, иако е недела, имаме нешто послаба понуда поради новогодишните празници. Сепак, ние најдовме супер дабл и ви го претставуваме во форма на тикет на денот. Ливорно – Падова – 1 @ 2.07 во […]

екстра тикети
Вести

Екстра тикети од Coinbet24: Зголемени коефициенти до 25% (30.12.2018)

Обложувалницата Coinbet24 излезе со специјална понуда за вас „Екстра тикети“ на кој добивате 20%-30% зголемени коефициенти секој ден. Coinbet24 е една од водечките обложувалници на македонскиот пазар и постојано ја зголемува својата понуда со цел да […]

екстра тикети
Вести

Екстра тикети од Coinbet24: Зголемени коефициенти до 30% (29.12.2018)

Обложувалницата Coinbet24 излезе со специјална понуда за вас „Екстра тикети“ на кој добивате 20%-30% зголемени коефициенти секој ден. Coinbet24 е една од водечките обложувалници на македонскиот пазар и постојано ја зголемува својата понуда со цел да […]