Мрежите не мируваат во швајцарската Супер Лига!?

традиција

Денес од 20:00 во рамките на швајцарската Супер Лига се сретнуваат екипите на Ст. Гален и Грасхоперс.

Ст. Гален е на 7-та позиција со вкупно 31 бод кои ги има освоено преку 9 победи, 4 реми и 13 порази.

Грасхоперс е на последната 10-та позиција и тие досега во 25 изиграни кола имаат освоено 19 бода и учинок од 5 победи, 4 реми и 16 порази.

Кога ги погледнавме меѓусебните дуели забележавме дека секогаш тие се ефикасни, отворени и полни со голови. Имено, на 5-те последни натпревари секогаш се постигнати најмалку 3 гола и секогаш е добитен типот ГГ3+.

Наш предлог:

ГГ3+ @ 2.00 во 1xBet

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

Be the first to comment

Leave a Reply