Мирен и неефикасен натпревар на повидок со одличен коефициент!

традиција

Денес од 18:30 во рамките на 1/16 финалето од шпанскиот „Copa Federacion“ ќе се сретнат екипите на Марбела и Сеута.

Во прашање е првото коло од ова натпреварување, а ќе се играат два дуели помеѓу овие ривали.

Најинтересно е тоа што на натпреварите помеѓу овие две екипи во историјата немало многу голови, односно секогаш се прикажуваат мирни и неефикасни дуели.

Наш предлог:

Помалку од 2.5 гола – 1.80 во 1xBet

Помалку од 1.5 гол – 3.50 во 1xBet

Регистрирај се на 1XBET

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*