Специјал тикет за натпреварот Њукасл – Челзи

специјал тикет

Денес во рамките на третото коло од англиската Премиер Лига, во 17:00 се сретнуваат екипите на Њукасл и Челзи.

Во овој натпревар Челзи е апсолутен фаворит, но во секој случај ќе гледаме интересен натпревар.

Ние по тој повод составивме тикет со специјали кој може да го изиграте во обложувалницата на Bet365.

Вкупниот коефициент за овој тикет е 9.50, а нашиот избор е:

  • Полувреме/крај – 2/2
  • Повеќе од 0.5 корнери во првите 10 минути
  • Повеќе од 2.5 картони на натпреварот
  • Повеќе од 2.5 гола на натпреварот

специјал тикет

Изиграј го овој натпревар во Bet365

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*