„Специјал“ тикет за натпреварот Манчестер Јунајтед – Лестер

специјал тикет

Денес во 21:00 започнува една од најголемите фудбалски лиги во светот, а тоа е Премиер Лигата.

Честа за отворањето ќе им припадне на Манчестер Јунајтед и Лестер Сити.

Двата тима се со големи амбиции, но „црвените ѓаволи“ се желни за титула. Во контролните натпревари се покажа дека се во добра форма и дека ќе се обидат да го надиграат тимот на Лестер.

Благодарение на „Bet Builder“ опцијата која ја има во обложувалницата на Bet365, вие можете да го комбинирате натпреварот со се што ќе посакате.

Ние направивме комбинација од 10 кеофициент, а нашиот избор е:

  • Полувреме/ крај – 1/1
  • Двата тима да постигнат гол
  • Повеќе од 2.5 гола на натпреварот
  • Повеќе од 2.5 картони на натпреварот

специјал тикет

Изиграј го „Специјал“ тикетот во Bet365

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*