Малери и махери на колото

малери и махери

Во оваа статија ќе ви ги претставиме малерите и махерите кои го одбележаа ова коло. Некои беа добитни, а некои само за еден натпревар останаа без добивка.

Малер 1

Овој играч изиграл 7 натпревари со солидни коефициенти. Кобниот натпревар беше Борнмаут – Свонси кој го играл Г.Г, а крајниот резултат беше 1-0.

Малер 2

Мајсторски тикет. Изиграни 5 натпревар на конечен Х, но за жал едниот недобитен.

Малер 3

Тука играчот ги изиграл натпреварите од ЛШ на точен резултат. Едниот натпревар го погодил, а другиот е промашен само за еден гол. Жално

1xBet со неверојатен бонус: 100% до 6000 денари на вашата прва уплата!

Махер 1

Храбра уплата во комбинација со солиден коефициент е дефиниција за овој тикет. Освен тоа, играчот ги погодил сите натпревари и си доби 37.100 денари. Нека му се со среќа.

Махер 2

Овој махер „ни доаѓа“ од светот на онлајн обложувањето. За 5 евра уплатил дабл во живо и си добил неверојатни 110 евра. Нека ти е со среќа.

ДОКОЛКУ ИМАТЕ И ВИЕИСПРАТЕТЕ НИ ГИ ВАШИТЕ ИНТЕРЕСНИ, ДОБИТНИ ИЛИ ПРОМАШЕНИ ТИКЕТИ НА НАШАТА ФБ СТРАНА!

1 Trackback / Pingback

  1. Премиер Лига – заостанати натпревари: Најава, анализа и предлог типови – Kladenje.mk

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*