Малери и махери на колото!

малери и махери

Уште еден изминат викенд полн со фудбалски натпревари. Како и секогаш некои се радуваа, а некои не успеаа за малку. Во прилог тикетите кои стигнаа во нашата редакција.

Малер 1

Брага не успеа да го усреќи овој играч со неверојатни 19.500 денари. Тие во 93-та минута примиа гол и ремизираа на гостувањето кај Феиренсе.

Регистрирај се на Unibet

Малер 2

Одличен микс тикет. Изиграни сите натпревари од Лига Европа и два натпревари од останатите лиги. Сепак натпреварот помеѓу Лајпциг и Марсеј заврши со резултат 1-0 и не го усреќи играчот со скоро 200 евра.

Малер 3

Како и во погорниот тикет, така и во овој, главниот виновник е Лајпциг. Скоро сите очекуваа дека Марсеј нема лесно да се предаде, па така и овој играч верувал во тоа. Храбра уплата за храбра добивка, но сепак безуспешно.

Регистрирај се на Unibet

Малер 4

13 натпревари изиграни со играта 2-5 гола, но сепак тука се најде еден натпраник кој не го усреќи обложувачот со една минимална плата. Дуелот Хорсенс – Митиланд е главниот виновник за тоа.

Регистрирај се на 10Bet

Махер 1

Можеби сопственикот на овој тикет не е махер за коефициент, но махер е за уплата. Тој ставил 4.000 денари на 3 коефициент и успеа да погоди. Нека му е со среќа.

Махер 2

И овој играч направил доста храбар тикет. Дуелите од Лига Европа ги изиграл Т1 2-4 гола и ставил 2000 денари. Натпреварите излегоа без проблем и играчот си доби солидни 9000 денари. Нека е со среќа.

Регистрирај се на 10Bet

ДОКОЛКУ ИМАТЕ И ВИЕИСПРАТЕТЕ НИ ГИ ВАШИТЕ ИНТЕРЕСНИ, ДОБИТНИ ИЛИ ПРОМАШЕНИ ТИКЕТИ НА НАШАТА ФБ СТРАНА!

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*