Малери и махери на колото

малери и махери

Како и секој понеделник, така и овој решивме да ви ги претствиме малерите и махерите на колото.

Малер 1

Играчот на овој тикет напишал 11 дуели и погодил 10. Добивката не е голема, но тикетот е супер изигран.

Малер 2

Иако овој натпревар имаше предизпозиции да биде реми, сепак заврши во полза на домаќинот.

Депозирај во 1хBet со Skrill или Neteller и освој вредни награди!

Махер 1

Храбра уплата и храбро избрани знаци. Нека ти е честито!

Махер 2

Погодени четирите дуели на конечен исход. Не дека е тешко, ама има доза на махерлук 🙂

 

ДОКОЛКУ ИМАТЕ И ВИЕИСПРАТЕТЕ НИ ГИ ВАШИТЕ ИНТЕРЕСНИ, ДОБИТНИ ИЛИ ПРОМАШЕНИ ТИКЕТИ НА НАШАТА ФБ СТРАНА!

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*