Успешна серија на тимот на Кладење.мк: Погодени анализите и Тикетот на денот

тикет на денот добитен

Петокот и саботата беа навистина успешни денови за тимот на Кладење.мк. Ги погодивме двете анализи за двата дерби меча од Премиер Лигата и Ла Лига. Погоден беше и Тикетот на денот во сабота.

Да почнеме со ред. Во петокот се играше дербито меѓу Арсенал и Ливерпул. Според нашата анализа можностите на двете екипи беа подеднакви, па затоа предложивме да играте на голови. Нашите типови беа следните:

Типови

Како што сите знаеме мечот заврши со резултат 3:3, така што двата типа на голови беа добитни. Освен тоа еден од стрелците за Ливерпул беше Мо Салах, така што го погодивме и типот дека токму тој ќе постигне гол.

Саботата почна со Ел Класико. Од три типа, погодивме два, а паднавме смао на играта Двете екипи да постигнат гол.

Типови

Ова беа нашите предвидувања, а особено задоволни сме што повторно го погодивме стрелецот на голот, во името на Лионел Меси.

За крај, погоден беше и Тикетот на денот во саботата. На тикетот имавме одбрано три внимателно анализирани натпревари со вкупен коефициент 4.00. Имавме по еден меч од Серија А и Премиер Лига и еден од Холандија.

Погоден тикет

Во вторник очекувајте нов Тикет на денот и нови анализи, а во меѓувреме следете ги нашите предлог типови !!!


НАПОМЕНА:

Доколку не се сложувате со нашите избрани натпревари, на нашата страна има категорија ТИПОВИ, а таму може да го напишете и вие вашето мислење за одреден натпревар. Ќе ни биде многу драго доколку и вие станете дел од нашиот тим. ЗА ДА КРЕИРАТЕ ТИП: ТУКА!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*