Лига на Шампиони
Тикет на денот

Предлог тикет од првото коло во квалификациите за Лига на Шампиони

Има доста интересни натпревари во првото квалификациско коло од фудбалската Лига на Шампиони, но и натпревари во кои има јасни фаворити. Ова за речиси сите екипи се први натпревари во новата сезона од официјален карактер […]

тикет на денот
Тикет на денот

Тикет на денот (четврток, 21.02.2019)

Реванш натпреварите од 1/16 финалето на Лига Европа ќе бидат во центарот на вниманието, а освен тоа, се наоѓаат и неколку интересни кошаркарски натпревари. Бенфика – Галатасарај – 1 @ 1.72 во 1xBet Уште во […]

тикет на денот
Тикет на денот

Тикет на денот (среда, 20.02.2019)

Денес на програмата ги имаме двата последни натпревари од 1/8 финалето на ЛШ, а oсвен тоа, се најдува и по некој заостанат дуел од првенствените и куп натпреварувањата. ПСЖ – Монпеље – 1&0-3 @ 2.09 […]

тикет на денот
Тикет на денот

Тикет на денот (вторник, 19.02.2019)

Овој викенд кладилничарската понуда е составена од два натпревари од ЛШ и заостанати дуели од пониските англиски лиги. Лион – Барселона – 2/2 @ 2.62 во 1xBet После поразот на Реал од Жирона, шампионската трка […]

тикет на денот
Тикет на денот

Тикет на денот (недела, 17.02.2019)

За денес во рамките на тикетот на денот решивме да ви претставиме два натпревари на кои има одличен коефициент и според нас има реални шанси за добитен исход. Наполи – Торино – 1/1 @ 2.10 […]

тикет на денот
Тикет на денот

Тикет на денот (сабота, 16.02.2019)

Оваа сабота е полна со наптревари, а така ќе биде и во наредните неколку недели, па веруваме дека тоа ќе ни помогне за да го составиме тикетот на денот. Еве ги нашите предлози. Марсеј – […]

тикет на денот
Тикет на денот

Тикет на денот (петок, 15.12.2019)

 Петокот е ден кога се припремаме за богат кладилничарски викенд. Но овој петок понудата е таква што не ни создаде дополнителни проблеми околу составувањето на тикетот. Падерборн – Келн – 4+ @ 2.21 во 1xBet […]

тикет на денот
Тикет на денот

Тикет на денот (четврток, 14.02.2019)

Вчерашниот тикет беше добитен, па сите кои не послушаа веруваме дека и заработија. Овој ден, во потполност е посветен на првите натпревари од 1/16 финалето на ЛЕ. БАТЕ – Арселан – 2/2&2+ @ 2.44 во […]

тикет на денот
Тикет на денот

Тикет на денот (среда, 13.02.2019)

Повторно и денес не очекуваат натпревари од Лигата на шампиони, како и остаток од натпреварите на вонредното коло од Чемпионшип. Престон – Норвич – 3+ @ 1.86 во 1xBet И едните и другите се во […]