тикет на денот
Тикет на денот

Тикет на денот (четврток, 21.02.2019)

Реванш натпреварите од 1/16 финалето на Лига Европа ќе бидат во центарот на вниманието, а освен тоа, се наоѓаат и неколку интересни кошаркарски натпревари. Бенфика – Галатасарај – 1 @ 1.72 во 1xBet Уште во […]

тикет на денот
Тикет на денот

Тикет на денот (среда, 20.02.2019)

Денес на програмата ги имаме двата последни натпревари од 1/8 финалето на ЛШ, а oсвен тоа, се најдува и по некој заостанат дуел од првенствените и куп натпреварувањата. ПСЖ – Монпеље – 1&0-3 @ 2.09 […]

тикет на денот
Тикет на денот

Тикет на денот (вторник, 19.02.2019)

Овој викенд кладилничарската понуда е составена од два натпревари од ЛШ и заостанати дуели од пониските англиски лиги. Лион – Барселона – 2/2 @ 2.62 во 1xBet После поразот на Реал од Жирона, шампионската трка […]

тикет на денот
Тикет на денот

Тикет на денот (петок, 15.12.2019)

 Петокот е ден кога се припремаме за богат кладилничарски викенд. Но овој петок понудата е таква што не ни создаде дополнителни проблеми околу составувањето на тикетот. Падерборн – Келн – 4+ @ 2.21 во 1xBet […]

тикет на денот
Тикет на денот

Тикет на денот (среда, 13.02.2019)

Повторно и денес не очекуваат натпревари од Лигата на шампиони, како и остаток од натпреварите на вонредното коло од Чемпионшип. Престон – Норвич – 3+ @ 1.86 во 1xBet И едните и другите се во […]