Добитната серија продолжува: тимот на Кладење.мк повторно ги усреќи своите фанови!

тикет на денот добитен

Четвртокот беше навистина успешен ден за кладење.мк. Трет ден по ред тимот на кладење.мк имаше добитен “ Тикет на денот ”. Откако во вторникот започна серијата, истата продолжи во средата, а таа сеуште трае откако нашиот тикет беше добитен и во четвртокот.

Третиот добитен Тикет на денот не беше единствениот што го погодивме во четвртокот, но да одиме со ред. На тикетот имавме одбрано три натпревари од Лигата на Европа. Ги погодивме победите на Атлетик Билбао, Плзен и Милан со вкупен коефициент 3.70, а тикетот можете да го видите на сликата.

Тикет на денот

Тикетите од вторникот и средата можете да ги погледнете на следниве линкови ( вторник ) ( среда )

Освен тоа, успешна беше и нашата анализа и предлог типот за натпреварот помеѓу Зенит и Вардар. Според сите показатели бевме убедени дека Вардар ќе го постигне вториот гол во групната фаза токму во Русија и не погрешивме. Типувавме ГГ или 3+, па успеавме да ги погодиме и двата типа. Анализата можете да ја погледнете ТУКА !

Покрај тикетот успеавме да ги погодиме и Предлог типовите. Во четвртокот имавме три типа со солидни коефициенти, а истите можете да ги погледнете на сликата.

Предлог типови

За време на викендот очекувајте нов Тикет на денот, а во меѓувреме следете ги нашите анализи и предлог типови !!!

НАПОМЕНА:

Доколку не се сложувате со нашите избрани натпревари, на нашата страна има категорија ТИПОВИ, а таму може да го напишете и вие вашето мислење за одреден натпревар. Ќе ни биде многу драго доколку и вие станете дел од нашиот тим. ЗА ДА КРЕИРАТЕ ТИП: ТУКА!

1 Trackback / Pingback

  1. Тикет на денот ( недела, 26.11.2017 ) - Kladenje.mk

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*